1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şeyma Subaşı'ya büyük şok! Bebek'teki kafesine haciz geldi

Şeyma Subaşı'ya büyük şok! Bebek'teki kafesine haciz geldi

Son dönemlerde adından sıkça bahsedilen Şeyma Subaşı magazin gündeminden düşmeyen ünlüler arasında. İddiaya göre Şeyma Subaşı'nın Bebek'teki kafesine haciz geldi.

Şeyma Subaşı'ya büyük şok!  Bebek'teki kafesine haciz geldi

Şeyma Subaşı'nın açtığı ve bir yılık kirasının ödendiği Healtyish Cafe adlı işletmesine haciz geldi. İddiaya göre hacze giden bir avukat durumu sosyal medya hesabından paylaştı.

1 YILLIK KİRASI PEŞİN ÖDENMİŞTİ

Şeyma Subaşı, geçen yıl Bebek'te sağlıklı ürünler satacağını söylediği Healthyish Cafe'yi açmış ve yaptığı büyük açılışta birbirinden ünlü misafirlerini konuk etmişti. Geçtiğimiz Ekim ayında kafesinin 1. yıldönümünü kutlayan Şeyma'nın işlerinin kötüye gittiği konuşulmaya başlanmıştı. Bir yılın dolmasıyla birlikte Acun Ilıcalı'nın sağladığı 'kira garantörlüğü'nün bitmesinin ardından Healtyish Cafe'yle ilgili şoke eden bir iddia daha ortaya atıldı.

Şeyma Subaşı'ya büyük şok! Bebek'teki kafesine haciz geldi

HACZE GİDEN AVUKAT İFŞA ETTİ

Instagram'da zamazingo_sey hesabının iddiasına göre, Şeyma Subaşı'nın kafesine haciz geldi. Bu iddiayı da hacze giden bir avukat ifşa etti. İddianın sahibi hesap, hacze giden avukatın mesajlarını isim vermeden paylaştı.

Şeyma Subaşı'ya büyük şok! Bebek'teki kafesine haciz geldi

 

HABERE YORUM KAT