1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şifreli konuşma şimdi de Cemal Can ile Danla Bilic arasında

Şifreli konuşma şimdi de Cemal Can ile Danla Bilic arasında

Geçtiğimiz günlerde Aycan'ın iletişim ödülünde şifreli konuşması Acun Ilıcalı'nın dikkatini çekmişti. Yeni iletişim ödülünde ise Cemal Can ve Danla Biliç bu sefer şifreli konuşuyor.

Şifreli konuşma şimdi de Cemal Can ile Danla Bilic arasında

Survivor'un bu akşam yayınlanacak olan bölümünde iletişim ödülünde karşı karşıya gelen Cemal Can ve Danla Biliç'in şifreli konuşması dikkatlerden kaçmadı.

CEMAL CAN VE DANLA'NIN ŞİFRELİ KONUŞMASI

 Nisa’nın ricası sonrasında Acun Ilıcalı, ünlülerin de birer arkadaşları ile görüşmelerine izin verince iki ykın arkadaşın şifreli konuşması herkesin dikkatini çekti.

Şifreli konuşma şimdide Cemal Can ile Danla Bilic arasında

KONUŞMAZSAN SİNİRLERİME HAKİM OLAMAM

Evrim'e arkadaşları, "Çok konuşuyorsun, biraz az konuş" dedikleri Evrim'in "Konuşmazsam sinirlerime hakim olamam" yanıtıyla herkesi güldürüyor.

3 MİLYON KİŞİ İZLEMİŞTİ

Canlı yayında dünya rekorunu kıran Acun Ilıcalı şöyle demişti, "Bu sefer de 3 milyon olduk. Bu da tamamen seyircimizin bize gösterdiği ilgi ve sevgi. Bunun değeri de benim için paha biçilemez. Çünkü 3 milyon kişiyi bir araya toplayıp da bir yayın yapabiliyorsanız, bunun halkta bir karşılığı var demektir. Ciddi bir karşılığı var demektir. Bu açıdan çok mutluyum.

Şifreli konuşma şimdide Cemal Can ile Danla Bilic arasında

Sonuçta Instagram denilen mecra, 3 milyon kişinin bir araya gelebileceği bir mecra değil mantık şartlarında. Biz bunu başardık. Bir ülkenin içerisinde bu kadar yüksek bir sayıya ulaşmak da çok önemli. Seyircimize çok teşekkür ediyorum. Çok mutlu olduk. Ben 3 milyon izlenmeyi beklemiyordum. 2.5 milyon oluruz diyordum. 3 milyon bana da sürpriz oldu. Bu açıdan çok mutluyum. Gurur verici bir tablo diyebilirim. "

Şifreli konuşma şimdide Cemal Can ile Danla Bilic arasında

 

Gamze Sucu
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT