1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Sıla ve Hazer’in hızlı evlilik kararının sebebi ortaya çıktı! 1,5 aylık hamile...

Sıla ve Hazer’in hızlı evlilik kararının sebebi ortaya çıktı! 1,5 aylık hamile...

bir program projesi sayesinde yolları buluşan şarkıcı Sıla ile Hazer Amani yaklaşık 1 senedir ilişki içinde. Ünlü çiftin 2020 senesinde ise evlenecekleri konuşuluyordu. Alelacele yapılan bu evliliğin ise perde arkası ortaya çıktı. Sıla 1,5 aylık hamile...

Sıla ve Hazer’in hızlı evlilik kararının sebebi ortaya çıktı! 1,5 aylık hamile...

Meğer Sıla ve sevgilisi Hazer Amani bunun için acele ediyorlarmış... İddialara göre Sıla hamile.

Tanışmalarının birinci yılında 13 Ocak 2020’de nikah masasına oturarak bir ömür boyu sürecek evliliğe ‘evet’ demeye hazırlanan ikili hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Sıla ve Hazer’in evlilik konusunda ellerini bu kadar çabuk tutmasının altında magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre bebek yatıyor.

Yaşadıkları sürpriz aşk ile magazin gündeminden düşmeyen Sıla ve Hazer Amani cephesinden şok bir iddia ortaya atıldı. 2020 yılının ocak ayında nikah masasına oturmaya hazırlandıkları iddia edilen çiftin böylesine acele etmesinin altında hamileliğin yattığı konuşuluyor. 2 Sayfa adlı programda ortaya atılan iddiaya göre şarkıcı Sıla 1,5 aylık hamile ve bu yüzden de ikili Sıla’nın karnı daha da belirginleşmeden nikah masasına oturacaklar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡