1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Silifke’de at sırtında davullu zurnalı referandum çalışması

Silifke’de at sırtında davullu zurnalı referandum çalışması

Mersin Bölge Sulama Kooperatifleri Birliği Başkanı Ersin Akdoğan ve beraberindekiler, Mersin'in Silifke ilçesinde at sırtında davul ve zurna eşliğinde...

Silifke’de at sırtında davullu zurnalı referandum çalışması

Mersin Bölge Sulama Kooperatifleri Birliği Başkanı Ersin Akdoğan ve beraberindekiler, Mersin'in Silifke ilçesinde at sırtında davul ve zurna eşliğinde tur atarak vatandaşlardan referandumda "Evet" istedi.

Birlik Başkanı Akdoğan ve beraberindekiler, Silifke'nin sokak ve caddelerinde halka neden "Evet" denilmesi gerektiğini anlatırken, vatandaşlar da alkışlarla kampanyaya destek verdi. At sırtında elinde "Evet" dövizi taşıyanlar Silifkelilerin ilgi odağı oldu. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında cadde ve sokaklarda davul zurna eşliğinde "Evet" isteyen grup çalışmalarını referandum gününe kadar sürdüreceklerini söyledi.

Silifke'de referandum çalışmasına start verdiklerini belirten Mersin Bölge Sulama Kooperatifleri Birliği Başkanı Ersin Akdoğan, "Mersin Bölge Sulama Kooperatifleri Birliği Başkanı olarak ilçemizin mahallelerinde, sokaklarında ve caddelerinde referandum sürecini vatandaşlarımızın gerçekten doğru bilgiye ulaşması için evet yönünde çalışmalarımızı at sırtında davul zurna eşliğinde bu referandum sürecini anlatacağız. Bu referandum süreci ülkemizin bekası için çok önemlidir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yüzyılda gelebilecek bir liderimiz var. Liderimizle birlikte Türkiye'mizi daha iyi yarınlara götürmek için çalışacağız. Bu nedenle vatandaşlarımızın kafasındaki bilgi kirliliğini gidermek için tüm mahallelerimizi at sırtında bu şekilde gezeceğiz. Referandum sürecini işleyip "evet'e yönlendireceğiz. İnşallah Türkiye'mizi, çocuklarımızı iyi bir gelecek bekliyor. Hep beraber Türkiye'mizin geleceği için çalışacağız. Bu uğurda varımızı yoğumuzu ortaya koyup çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz" dedi.

Silifke’de at sırtında davullu zurnalı referandum çalışması

Silifke’de at sırtında davullu zurnalı referandum çalışması

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT