1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sinem Gücükkaraca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sinem Gücükkaraca Son Yolculuğuna Uğurlandı

Sinem Gücükkaraca Son Yolculuğuna Uğurlandı

        Bayrampaşa'da okulunun düzenlediği gezide yolun karşısına geçmek isterken TIR'In çarpması sonucu hayatını kaybeden 15 yaşındaki lise  öğrencisi Sinem Gücükkaraca son yolculuğuna uğurlandı.cenazede Sinem'in ailesi ve arkadaşları gözyaşlarına boğulurken yakınları okul  yönetimini suçladı.

        Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 10'uncu Sınıf Öğrencisi Sinem Gücükkaraca dün okul arkadaşları ve öğretmeleriyle katıldığı gezide  otobüsten indikten sonra yolun karşısına geçerken TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Lise öğrencisi Sinem bu gün Pendik Esenler  Camii'nde kılanan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Sinem'in babası Dursun, Annesi Cemile, akrabaları,

öğretmenleri ve çok sayıda öğrencinin yanı sıra Pendik Kaymakamı Osman Tunç, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş'ta katıldı.

       Bu arada Sinem'in cenazesinin bulunduğu tabut, musalla taşının bulunduğu alan dar olunca caminin bahçesine getirilen iki tane okul sırasının  üzerine konuldu. Cenaze namazına katılan Sinem'in halası, okul yönetimini suçlayarak "Biz onlara böyle mi teslim ettik. Bize cenazesini verdiler. Kuzumuzu aldılar götürdüler bizi bu hale koydular. Ciğerimizi yaktılar" diye konuştu. Liseli Sinem'in okul arkadaşları cenaze namazı sırasında gözyaşlarına hakim olamadı.

HABERE YORUM KAT