1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi?

Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi?

Şırnak yarın okullar tatil mi? Şırnak'ta yaşayan birçok veli ve öğrenci 11 Şubat'ta okulların tatil olup olmadığını öğrenmek istiyor. Şırnaklılar internette arama yapıyor. Peki Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi? Detaylar haberimizde.

Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi?

Şırnak yarın okullar tatil mi? sorusu Şırnaklılar tarafından internet üzerinde araştırılmaya başlandı. 11 Şubat'ta Şırnak'ta okulların tatil edilip edilmediği veli ve öğrenciler tarafından merak ediliyor. Konu üzerine internette arama yapılıyor. Peki Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi? Ayrıntılar haberimizde...

Şırnak yarın okullar tatil mi? 11 Şubat Şırnak okullar tatil mi?

11 ŞUBAT ŞIRNAK OKULLAR TATİL Mİ?

Şırnak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve tüm ilçelerde okullarda eğitime yarın için ara verildi.

Şırnak Valiliği, etkili olan kar yağışı ve devamında oluşan buzlanma nedeniyle kent merkezi ile tüm ilçelerde eğitime 1 gün ara verildiğini açıkladı. Valilikten yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:
"Yoğun kar yağışı ve devamında oluşan yoğun buzlanma nedeniyle 11 Şubat 2020 günü Şırnak merkez ve tüm ilçelerinde eğitime 1 gün ara verilmesi uygun görülmüş ve okullar tatil edilmiştir. Aynı gün kamu kurumlarımızda çalışmakta olan hamile ve engelli personelimiz idari izinli sayılacaktır."

HABERE YORUM KAT