1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sivas Yiğidolar, yeni hizmet binasına taşındı

Sivas Yiğidolar, yeni hizmet binasına taşındı

İzmir'de nüfus yoğunluğu ortalamasında en üst sıralarda olan Sivaslı vatandaşlar Sivas Yiğidolar Karabağlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı...

Sivas Yiğidolar, yeni hizmet binasına taşındı

İzmir'de nüfus yoğunluğu ortalamasında en üst sıralarda olan Sivaslı vatandaşlar Sivas Yiğidolar Karabağlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı altında yeni hizmet binasına taşınarak açılış programı düzenledi.

Sivas Yiğidolar Karabağlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yeni hizmet binasına taşındı. Açılış, İstiklal Marşının okunmasının ardından tüm şehitlerin ruhuna okunan Fatihalar ile başladı. Dernek başkanı Üzeyir Urhan ve dernek başkan yardımcısı Turan Yıldırım'ın selamlama konuşmalarının ardından AK Parti Karabağlar Meclis Üyesi Mustafa Oluklupınar ve AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kazım Erten de birer konuşma yaptı. Program, açılış kurdelesinin kesilmesi ile son buldu.

Açılışa; AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Kazım Erten, Sivas İl Kültür Müdürü Kadir Pürlü, AK Parti Karabağlar Meclis Üyesi Mustafa Oluklupınar, AK Parti'li İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Demir, Sivas Yiğidolar Federasyonu Başkan Vekili Adem Aslan, İzmir Sivaslılar Federasyonu Başkanı Zeki Karaoğlu, Karabağlar Güç Birliği Platformu Başkanı Mustafa Çağlar, Karabağlar Sivaslılar Platformu Başkanı Bekir Ardıç, Kuran'a Hizmet Derneği Başkanı Bünyamin Ertekin ve çok sayıda Sivaslı vatandaş katıldı.

Sivas Yiğidolar, yeni hizmet binasına taşındı

Sivas Yiğidolar, yeni hizmet binasına taşındı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT