1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. “Siyaset ve Belediyeciliğin Mutfağından Geliyorum

“Siyaset ve Belediyeciliğin Mutfağından Geliyorum

“Siyaset ve Belediyeciliğin Mutfağından Geliyorum

         Tuzla Belediyesi’nde  4 dönem Mali ve Hesap İşleri Müdürlüğü yapan Turan Çevik “Siyaset ve belediyeciliğin mutfağından geliyorum” ifadesinde bulundu. Genellikle belediyecilikte faklı meslek gruplarının gelerek deneme yanılma yoluyla  belediyeye para ve zaman israfı yarattıklarını söyleyen Çevik  “Benim deneme yanılma gibi bir durumum yok. Ben işi biliyorum”  dedi

 

      Aday adaylarının aday gibi çalışarak kendi ekibini kurması konusunda ise  aday adayının  kendine ekip kurmasının doğru olmadığını belirten  Çevik “Benim Ekibim bütün teşkilat. Biz bu yola beraber çıktık. Yeni bir ekibe gerek yok. Benim etrafımda bütün Ak Parti Teşkilatı var. Ben böyle düşünüyorum. “ Açıklamasında bulundu.

 

     Siyaset ve belediyecilik konusunda  düşüncelerini belirten Çevik şunları belirtti

 

      “Ben siyasetin ahlaklı olduğunu düşünüyorum ve siyasetçinin ahlaklı  olması ve ahlaklı davranması gerektiğini düşünüyorum. Bu işi hakkıyla doğru yapanlara bırakılması gerektiğini düşünüyorum. Kaybedecek vaktimiz yok. Başbakanımız 2023 gibi bir hedef belirlemiş. Biz Başbakanımızın 2023 hedeflerine  deneme yanılma yoluyla  ulaşamayız. Bu  işi bilenlerle, bir vizyon ortaya koyan insanlarla bu hedefe ulaşabiliriz.

 

 

HABERE YORUM KAT