1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Siyasi parti liderinden şehitlerimiz için baş sağlığı

Siyasi parti liderinden şehitlerimiz için baş sağlığı

Suriye'nin İdlib kentinde 33 askerimizin şehit olduğu hain saldırının ardından siyasi parti lideri baş sağlığı mesajları yayımladı.

Siyasi parti liderinden şehitlerimiz için baş sağlığı

Suriye'nin İdlib kentindeki rejimin düzenlediği hain hava saldırısında 33 askerimiz şehit olurken, 32 askerimizde yaralanmıştı.Acı olayın ardından siyasi parti lideri baş sağlığı mesajları yayımladı.

KILIÇDAROĞLU: ACI HABERLE YÜREĞİMİZ DAĞLANDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımladı. 

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Hatay Valimizden gelen acı haberle yüreğimiz dağlandı. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize, başsağlığı ve sabır diliyorum. Allah Mehmetçiğimizi korusun." ifadelerini kullandı. 

AKŞENER: TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN

Akşener, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Türk milletinin başı sağolsun. Rusya destekli rejim güçlerinin Suriye, İdlib'deki vatan evlatlarımıza saldırısında şehitlerimiz ar. Vatan için şehadete eren kahramanlarımıza Cenabıhak'tan rahmet diliyorum. Allah, ruhlarını şad, mekanlarını cennet eylesin." ifadelerine yer verdi.

Öte yandan parti çalışmaları kapsamında Balıkesir'de bulunan Akşener'in programının ardından Ankara'ya hareket ettiği, gelişmeleri parti genel merkezinden takip edeceği öğrenildi.

DESTİCİ: ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM

Destici, mesajında, devletin, milletin ve kahraman ordumuzun yanında olduklarını belirterek, "Kahraman ordumuz meşruiyet sınırları içinde bulunduğu İdlib'de Rusya ve Suriye rejimi ortak yapımı kahpe saldırıların hedefi olmuştur. Bu hain saldırıların neticesinde şehit ve yaralılarımız vardır. Bu mübarek gecede her şeyden önce şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Böyle zor zamanlarda milli birliği tesis etmenin ve ortak duruş sergilemenin her vatansever için bir zorunluluk olduğunu vurgulayan Destici, "Ümit ediyoruz ki toplumumuzun bütün kesimleri bu doğrultuda hareket edecektir. Hiçkimse bu süreçte kutuplaşma üretme, milli birlik ve beraberlik ruhumuza aykırı tavır sergileme ve bu çizgide siyaset üretme hevesine düşmemelidir." değerlendirmesini yaptı.

KARAMOLLAOĞLU: ACI HABERLER YÜREĞİMİZİ YAKMIŞTIR

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu da sosyal medya hesabından, "Böylesi mübarek bir gecede İdlib'deki hain saldırı sebebiyle gelen acı haberler yüreğimizi yakmıştır. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Bu millet her zorluğu birlik ve beraberlikle aşabilecek güçtedir. Milletimizin başı sağ olsun." mesajını paylaştı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum