1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. SMMMO’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

SMMMO’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

Bilecik Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Süleyman Kıral ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, 1-7 Mart tarihlerinde kutlanan...

SMMMO’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

Bilecik Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Süleyman Kıral ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, 1-7 Mart tarihlerinde kutlanan Muhasebeciler Haftası etkinlikleri kapsamında Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Oda Başkanı Süleyman Kıral ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Belediye Başkanı Selim Yağcı, oda faaliyetleri ve belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyaret hakkında yaptığı açıklamada; "Mali Müşavirler Odası Başkanı Süleyman Kıral ve beraberindeki üyeleri ziyarette bulundular. Muhasebecilik, vatandaşlarımızın ve devletimizin ekonomik açıdan müreffeh hale gelmesi için mühim ve etkin bir rol oynamaktadır. Vergisini ödeyen vatandaşla, vergiyi toplayan devlet arasında adeta bir köprü vazifesi gören, bu nedenle serbest meslek olmasının yanı sıra çok önemli bir kamu hizmetini de ifa etmekte olan tüm serbest muhasebeci, mali müşavir ve yeminli mali müşavirlerimizin bu anlamlı günlerini kutlar, çalışmalarında kolaylıklar dilerim" ifadelerini kullandı.

Bilecik Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Süleyman Kıral, ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya çiçek taktim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

SMMMO’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

SMMMO’dan Başkan Yağcı’ya ziyaret

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT