1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şoke eden iddia: 'Messi olduğunu söyledi, 23 kadınla ilişkiye girdi'

Şoke eden iddia: 'Messi olduğunu söyledi, 23 kadınla ilişkiye girdi'

Barcelona'nın dünya çapındaki yıldızı Messi'nin ikizi olarak tanınan İranlı Reza Parastesh’in, kendisini ‘Messi’ olarak tanıtıp 20’den fazla kadına cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Mağdur kadınlar Parastesh’e dava açtığı öne sürüldü. Reza Parastesh daha sonra açıklamalarda bulunup iddiaları yalanladı.

Şoke eden iddia: 'Messi olduğunu söyledi, 23 kadınla ilişkiye girdi'

Insolite TV'nin verdiği habere göre İran'da yaşayan Reza Parastesh, Lionel Messi'yle olan benzerliğini kullandı ve 23 kadınla ilişkiye girdi.

Haberde, mağdur 23 kadının, gerçeği öğrendikten sonra Reza Parastesh’e dava açtığı da belirtildi.

İşte Insolite TV'nin attığı o tweet

REZA PARASTESH YALANLADI: DOĞRU OLSA ŞU AN HAPİSTE OLACAKTIM

Çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından bir açıklama yapan Reza Parastesh kendisini karalamak isteyenlerin olduğunu söyledi.

İranlı Messi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ”Sosyal medyada hakkımda yalan bir haber dolaşıyor. Lütfen insanların itibarı ve güvenilirliğiyle oynamayın. Hepimiz şu gerçeğin farkındayız ki böyle bir şey gerçekten birinin başına gelmiş olsaydı ortada şikayetler olurdu ve bana dava açılırdı. Bu da uluslararası boyutta bir felaket olurdu. Bu haberler doğru olsaydı ben şu an hapiste olurdum. Bunlara inanmayın, doğru değil. Hukuki arenada bununla mücadele etmek ve adımı temizlemek için her şeyi yapacağım."

Öte yandan, Omasports'tan Oma Akatugba'ya konuşan Parastesh şunları söyledi:

"Benim de birinde yaşamakta olduğum Müslüman ülkelerde yayınlanan haberler felaketti. Birkaç defa taciz edildim çünkü haberler bütün dünyanın üzerime gelmesine yol açtı. Messi'ye benzemem popülerliğimin artmasını sağladı, Instagram takipçilerimin sayısı çok fazla arttı.

'LIONEL MESSI'YLE TANIŞMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM'

Messi'yle tanışmak için çok uğraştım ancak başaramadım. Beni duydu mu emin değilim ama duyduğunu düşünüyorum.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan çok sayıda insan benimle fotoğraf çektirmeye başladı ve bu durum sona ermeyecek. Ancak bu durum çok hoşuma gidiyor ve insanları mutlu edebilirim.

'MODELLİKLE BİRLİKTE REKLAMCILIK İŞİYLE DE UĞRAŞIYORUM'

Modellik yanında reklamcılık işiyle de uğraşıyorum. Bazı markalar için reklam danışmanlığı yapıyorum.

Bütün bunların yanında, kentsel mühendislikte lisans derecesine sahibim."

Messi'ye olan benzerliği ilk kez babası tarafından fark edilen Parastesh, zamanla benzerliği kendisi de kabullenmişti. Messi gibi sakal da bırakan ve arasının açık olduğu futbol konusundaki yeteneklerini geliştirmeye çalışan Parastesh, Barcelona forması giydiği fotoğraflarını sosyal medyada paylaşınca kısa sürede dünya çapında 'İranlı Messi' olarak tanınmaya başlanmıştı.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT