1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Sol yanım 11. bölümde neler oldu?

Sol yanım 11. bölümde neler oldu?

Star Tv'nin sevilen dizisi Sol Yanım 11 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da izleyicisiyle buluştu. Fenomen dizisinin 11. yeni bölümünde yer yerinden oynadı. Selim, Nazlım'la konuşup gerçeği öğrenince Ali'den hesap soruyor ve Asena'nın yaptıklarını anlatmasını istiyor. İşte detaylar...

Sol Yanım 11. yeni bölümüyle Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Selim ve Serra, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilecek mi? Selim ve Burak arasında yeni bir savaş mı başlıyor? Biricik, Selim’in Serra ile birlikte olmasına izin verecek mi? Asena merdivenlerden düşüyor, bebeğini kaybedecek mi? İhsan’ı ihbar eden kişi kim?  Tüm sorular yeni bölümde yanıt buldu.

SOL YANIM 11. VE 10. BÖLÜM LİNKİ 

BKM Yapım imzalı, yönetmeliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, Melis Civelek'in senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki dizi Sol Yanım izleme linkleri;

SOL YANIM 11.BÖLÜM İZLE

10. BÖLÜM FULL İZLE TEKRAR (YOUTUBE)

İşte 11.bölüm fragmanı;

SOL YANIM 11.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Klüpte Selim’i Biricik’le birlikte gören Serra çok şaşırıyor. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya itiyor. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için yeni adımlar atıyor. Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i rahatsız ediyor. Serra’nın gerçek hayatını öğrendikten sonra pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeye başlar. 

Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyüyor. Boşanma hazırlığı sürerken, Asena oteli üzerine geçirmek için harekete geçiyor. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olur. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürür.

SOL YANIM 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serra, burs teklifini kabul edecek mi? Serra, Nilgün ve İhsan arasındaki ilişkiyi nasıl öğrendi? Asena malikanede kalmaya devam edebilecek mi? Burak ve Serra arasında neler yaşanacak? Selim’in Serra’dan sakladığı farklı bir hayatı mı var?

Otel odasında yaşadıkları tartışmadan sonra Selim ve Serra’nın yolları yeniden ayrılma noktasına gelir. Serra, annesinin İhsan’la geçmişini öğrenir ve bu sırrı kendisinden sakladığı için annesinden hesap sorar. 

Burak’ın yaşadığı maddi sıkıntıları bilen Serra, ona mahallede bir ev bulur. Selim, Burak ve Serra’nın bu yakınlığına anlam veremez. Hem Serra hem Burak ile arasına soğukluk girince, Selim’in sığındığı liman Biricik olur. Burak’ın mahalleye taşınmasının ardından kaza konusunun gündeme gelme ihtimalı Barbar’ı endişelendirir. 

 Asena’nın hamileliği evdeki tartışmaların odağı haline gelir. Oynadığı oyunlar açığa çıkan Asena, iyice köşeye sıkışır. İhsan ise Nilgün’le görüşebilmek için elinden geleni yapar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT