1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. SON DAKİKA! AK Parti Grup Başkanvekili AKbaşoğlu duyurdu: 4. Yargı paketi yarın meclise sunulacak!

SON DAKİKA! AK Parti Grup Başkanvekili AKbaşoğlu duyurdu: 4. Yargı paketi yarın meclise sunulacak!

Son dakika haberi... AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu TBMM'de yaptığı açıklamada, 4. yargı paketinin yarın TBMM'ye sunulacağını kaydetti.

SON DAKİKA! AK Parti Grup Başkanvekili AKbaşoğlu duyurdu: 4. Yargı paketi yarın meclise sunulacak!

Son dakika haberi... AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu dördüncü yargı paketi hakkında açıklamada bulundu.

Paketin yarın daha detaylı açıklamalarla ortaya konacağını dile getiren Akbaşoğlu," İnsan hak ve hürriyetleri bakımından 4. Yargı Paketi'ni değerli milletvekili arkadaşlarımız yoğun bir çalışma neticesinde nihayete erdirdiler. Bu konuyla ilgili muhalefetle de görüşülmek suretiyle, inşallah TBMM'ye bu teklifi sunacağız ve teklifin detaylarıyla ilgili de kamuoyunu, değerli basın mensuplarımızı bilgilendireceğiz." ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN: MECLİSİMİZİN TAKDİRİNE SUNUYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da geçtiğimiz günlerde dördüncü yargı paketine ilişkin yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

"Hukuktan ekonomiye kadar pek çok alanda hazırladığımız reformları, yine bu dönemde milletimiz ile paylaştık ve hemen ardından da paketler halinde uygulamaya geçirmeye başladık. Yargı reform paketlerimizin dördüncüsünü yakında meclisimizin takdirine sunuyoruz."

 

Berna Akkaya
Gündem ve Teknoloji Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT