1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Son dakika | Bakan Soylu'dan HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin açıklama

Son dakika | Bakan Soylu'dan HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin açıklama

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayınlanan bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, muhalefetin PKK'lı terörist Volkan Bora'yla fotoğrafları ortaya çıkan HDP Milletvekili Semra Güzel'e ilişkin grup toplantılarında tepki göstermediğini ifade etti.

Son dakika | Bakan Soylu'dan HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin açıklama

Son dakika haberi...   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, A Haber'de canlı olarak yayınlanan Melih Altınok ile "Sebep Sonuç programına konuk oldu.

Melih Altınok'un sorularını yanıtlayan Bakan Soylu, Türkiye'nin pandemi sürecini en az hasarla atlattığını belirterek dünyadaki çoğu ülkeye koronavirüs döneminde destek olmaya çalıştıklarını ifade etti.

 Irak ve Suriye'nin devlet düzeni DEAŞ ve PKK tarafından yok edildiğini belirten Bakan Soylu, "Türkiye'ye içeriden gelen saldırıları biz kontrol edebiliriz. Ama dışarıdan gelen saldırılar kimi zaman bu ülkede kontrol edilemedi." dedi.

21. yüzyılın Türkiye için atılım dönemi olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin de açıklamada bulundu.

Bakan Soylu'dan HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin açıklama

Bakan Soylu'dan HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafına ilişkin açıklama

HDP'Lİ GÜZELİN TERÖRİSTLE FOTOĞRAF ÇEKTİRMESİ

HDP'li Güzel'in teröristle olan fotoğrafını görmezden gelemeyeceklerini vurgulayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, konuya ilişkin yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü:

"Ne İYİ Parti ne Meral Akşener, ne Kemal Kılıçdaroğlu, ne HDP... Biraz önce gösterdiğiniz fotoğraflarla ilgili "Bu fotoğraf doğru değildir. Terörle bu kadar iç içe girmiş ve terörün içerisinde bulunmuş bu anlayışı şiddetle reddediyorum. Bunu kabul etmiyorum. Bunu doğru bulmuyorum." diyemediler.

"GAZİANTEP HDP İL BAŞKANI DÜNYANIN CEZASINI ALDI"

Şimdi şu işler vardır bazen birisi el altından bir söz söyleyebilir. Orada liderlerin sözü esastır. Bir siyasi partinin belediyeleri vasıtasıyla Gaziantep'te bir dava sonuçlandı. Gaziantep HDP İl Başkanı, Eş Başkanı dünyanın cezasını aldı.

Şunu ifade etmek istiyorum. 2009 yılında terör örgütüne katılmış şu resmini verdiğiniz kişi. Nereden katılmış biliyor musunuz? Dicle Haber Ajansı..."

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT