1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Son Dakika | İstanbul'da kamuda görevli memur, işçi ve diğer personellere 25 Ocak Salı günü tam gün idari izin!

Son Dakika | İstanbul'da kamuda görevli memur, işçi ve diğer personellere 25 Ocak Salı günü tam gün idari izin!

Son Dakika | İstanbul'da kötü hava koşulları nedeniyle; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında kamuda görevli memur, işçi ve diğer personel 25 Ocak 2022 Salı günü tam gün idari izinli sayılacak.

Son Dakika | İstanbul'da kamuda görevli memur, işçi ve diğer personellere 25 Ocak Salı günü tam gün idari izin!

Son Dakikaİstanbul'da kötü hava koşulları nedeniyle; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında kamuda görevli memur, işçi ve diğer personel 25 Ocak 2022 Salı günü tam gün idari izinli sayılacak.

Açıklama İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan geldi.

Yerlikaya Twitter hesabından yaptığı paylaşımda;

"Kötü hava koşulları nedeniyle; kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi ve asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında kamuda görevli memur,işçi ve diğer personel 25 Ocak 2022 Salı günü tam gün idari izinli sayılacaklardır." ifadelerine yer verdi.

 

 

METRO SEFERLERİ UZATILDI

İstanbul'da metro seferleri yoğun kar yağışı nedeniyle saat 02.00'ye kadar uzatıldı. Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan açıklamada yoğun kar yağışı nedeniyle seferlerin gece saat 02.00’ye kadar uzatıldığı açıklandı.Sefer detayları şu şekilde;M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M9 metro ve F1 füniküler hatlarında 30 dakika Kırmızı daireT1, T4 tramvay hatlarında 15 dakika Kırmızı daire T5 hattında 20 dakika aralıklarla seferler devam edecek. Metro İstanbul Resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım:.

Sefer detayları şu şekilde;

  • M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7, M9 metro ve F1 füniküler hatlarında 30 dakika 
  • Kırmızı daireT1, T4 tramvay hatlarında 15 dakika 
  • Kırmızı daire T5 hattında 20 dakika aralıklarla seferler devam edecek.

KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ DE TATİL EDİLDİ

İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve hava muhalefeti nedeniyle İstanbul Valiliğinin talimatı üzerine il genelinde hizmet veren tüm kreş ve gündüz bakımevlerinin 25 Ocak Salı tatil edildiği belirtildi.

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT