1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Son dakika! Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin sözler söyleyen Sedef Kabaş'ı destekledi!

Son dakika! Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin sözler söyleyen Sedef Kabaş'ı destekledi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle gözaltına alınan ve tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilen Sedef Kabaş'a Kemal Kılıçdaroğlu'ndan destek geldi.

Son dakika! Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin sözler söyleyen Sedef Kabaş'ı destekledi!

Son dakika! Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çirkin sözler söyleyen Sedef Akbaş'ı destekledi!

"BURALARA KADAR DÜŞTÜ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadeler kullanan Kılıçdaoğlu, "On binlerce trolüne her türlü küfrü ettirir, sonra deyim paylaştı diye gazeteciye gece yarısı baskını yaptırır. Camide sanatçının dilini kopartacağını söyler. Kendisi uzun zamandır yok hükmünde olduğu için, gündem yaratma peşinde. Buralara kadar düştü zavallı." dedi.

 

 

Bir sonraki paylaşımında  da konuyla ilgili yazılara yer veren Kılıçdaoğlu, "Milletimiz ve ülkemiz bu provokasyonları da atlatıp, huzura, barışmaya yürümeyi bilecektir" ifadelerini kullandı.

 

NE OLMUŞTU?

Katıldığı bir televizyon programında çirkin ifadeler kullanan Sedef Kabaş, cumhurbaşkanlığı makamı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için, "Şuna inanıyorum ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan siyasi hayatına baksa, kendisine bu toplum, bu halk, bu ülke çok şans verdi. Yani çok iyi makamlara getirdi. Çok destek, oy verdi. Çok paye verdi. Üslup düşüklüğü, küfretmek ne demektir? Çok meşhur bir söz vardır. Taçlanan baş akıllanır diye. Ama görüyoruz ki gerçek değil. Tam tersi bir söz vardır. Büyükbaş hayvan bir saraya girdiği zaman o kral olmaz, o saray ahır olur demiş. Yani tam tersini ifade eder." ifadelerini kullanmıştı.

 

 

Bölge Gündem Editör Ekibi
Haberler, Son Dakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
3
0
0
0
2
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum