1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. SON DAKİKA| MSB: Tel Rıfat'ta cezalandırma atışlarında çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi

SON DAKİKA| MSB: Tel Rıfat'ta cezalandırma atışlarında çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi

SON DAKİKA| Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada TSK'nın terör örgütü PKK/YPG'nin Afrin'de 14 kişinin hayatını kaybettiği hastane saldırısının ardından Tel Rıfat'ta teröristlere ait hedefleri vurduğu açıklandı. Mehmetçiğin Tel Rıfat'ta hedefleri ateş altına aldığı ve çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.

SON DAKİKA| MSB: Tel Rıfat'ta cezalandırma atışlarında çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi... Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK/YPG'nin Afrin'de 14 kişinin hayatını kaybettiği hastane saldırısının ardından Tel Rıfat'ta teröristlere ait hedefleri vurdu.

SÖZDE KARARGAHLARI BAŞLARINA GEÇİRİLDİ

SON DAKİKA| MSB: Tel Rıfatta cezalandırma atışlarında çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı açıklama ile Tel Rıfat'ta cezalandırma atışlarının başladığını duyurdu. Belirlenen hedeflerin ateş altına alındığı duyurulurken, aynı zamanda teröristlerin kullandığı 3 sözde karargah binasının yok edildiği belirtildi. Operasyon kapsamında TSK'nın Tel Rıfat'ta, 3 binanın yanı sıra 1 barınak ve mevziyi vurduğu, çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

 

TERÖR ÖRGÜTÜNE AĞIR DARBE

TSK belirlenen terör hedeflerini vurdu. Fırtına obüslerinin de bulunduğu ateş destek vasıtalarıyla yapılan "cezalandırma" atışları sonucunda terör örgütüne ağır darbe vuruldu. Terör yuvaları tespit edilerek, Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından ateş altına alındı. Fırtına obüslerinin de bulunduğu ateş destek vasıtalarıyla yapılan atışlar sonucunda  çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan hastane saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Terör örgütünün nasıl vahşi ve acımasız olduğunu gözler önüne serdi. Dökülen her damla kanın hesabı sorulacaktır" ifadelerini kullandı.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT