1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. SON DAKİKA! Putin tehdit etti, "Pişman olacaklar"

SON DAKİKA! Putin tehdit etti, "Pişman olacaklar"

Son dakika... Rusya Devlet Başkanı Putin, "Rusya'ya karşı herhangi bir kışkırtıcı eylem düzenleyenler, uzun süredir hiçbir şeyden pişman olmadıkları kadar pişman olacaklar." dedi.

SON DAKİKA! Putin tehdit etti, "Pişman olacaklar"

Son dakika... Sputnik'in haberine göre Rusya Devlet Başkanı Putin, Federal Meclis'in üyelerine hitaben her sene hazırladığı konuşmayı gerçekleştirdi. Rusya'nın çıkarlarını uluslararası hukuk çerçevesinde savunmaya devam edeceğini belirttiği konuşmada Putin, "Herhangi bir sebepten ya da hiçbir sebep yokken Rusya’yı suçlamak bir dizi ülke için bir tür spor haline geldi" ifadelerini kullandı. 

"DAHA ÖNCE HİÇ OLMADIĞI KADAR PİŞMAN OLACAKLARDIR"

Konuşmanın devamında Putin provokasyonlara cevaplarının sert olacağını dile getirerek, "Rusya, her ülke ile iyi ilişkileri olsun ister. Yeterince sabırlıyız, fakat provokasyonlara cevabımız sert olacak. Hiçbir ülkenin Rusya ile ilişkilerinde kırmızı çizgileri geçmeyeceğini umuyorum. Ukrayna ya da Belarus’ta ayaklanmalar olduğunda Batı ne Ukrayna ne de Belarus’u düşünüyordu. İstedikleri Rusya’yı çevrelemekti. Biz ölçülü davranmaya çalıştıkça onlar çevreleme girişimlerine devam ediyor. Rusya’ya karşı provokasyon gerçekleştirecekler daha önce hiç olmadıkları kadar pişman olacaklardır." dedi.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT