1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Son Yaz bu hafta yok mu? Son Yaz (19.bölüm) yeni bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Son Yaz bu hafta yok mu? Son Yaz (19.bölüm) yeni bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Sevilen dizi Son Yaz'ın FOX TV yayın akışında olmaması üzerine dizinin seyircileri, Son Yaz bu hafta yok mu? Son Yaz (19.bölüm) yeni bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman? soruları ile araştırma yapmaya başladı. İşte ayrıntılar...

Son Yaz bu hafta yok mu? Son Yaz (19.bölüm) yeni bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

FOX ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Funda Eryiğit, Cengiz Okuyucu, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Ali Atay, Alperen Duymaz gibi oyuncuların yer aldığı popüler dizi Son Yaz'ın yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Bunun ardından dizinin sevenleri, Son Yaz bu hafta yok mu? Son Yaz (19.bölüm) yeni bölüm neden yok? Yeni bölüm ne zaman? soruları ile araştırma yapmaya başladı. Biz de haberimizde sizler için merak edilen soruların yanıtını derledik...

SON YAZ BU HAFTA YOK MU?

Heyecanına hız kesmeden devam eden sevilen dizi 'Son Yaz' bu hafta FOX ekranlarında yayınlanmayacak. 7 Mayıs Cuma günü FOX TV'de, Son Yaz dizisi yerine başrollerinde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in yer aldığı Bir Aşk İki Hayat filmi ekranlarda olacak. 

SON YAZ (19. BÖLÜM) YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

Son Yaz dizisinin, 'sonyazfox' kullanıcı adı ile paylaşım yapılan resmi Instagram hesabında konu ile ilgili açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada dizinin, sette görülen koronavirüs vakaları nedeniyle yeni bölümünün ekranlara gelmeyeceği belirtildi. 

Son Yaz dizisi Instagram hesabından yapılan yazılı açıklamanın yer aldığı fotoğraf, "Sevgili Son Yaz ailesine duyurumuz var! Sağlıklı günlerde görüşmek üzere... " notu ile paylaşıldı. Söz konusu fotoğrafta ise, "Sevgili Son Yaz ailesi, setimizde görülen koronavirüs vakaları sebebiyle, bu hafta ne yazık ki dizimizin yeni bölümünü sizlerle buluşturamayacağız. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere!" ifadeleri kullanıldı.

Son Yaz bu hafta yok mu Son Yaz 19.bölüm yeni bölüm neden yok Yeni bölüm ne zaman

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Son Yaz dizisinin Instagram hesabından yapılan paylaşıma göre dizi, 14 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de FOX ekranlarında olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT