1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Söylemezsem Olmaz sunucuları İrem Derici'yi fena kızdırdı!

Söylemezsem Olmaz sunucuları İrem Derici'yi fena kızdırdı!

Dr. Mehmet Öz’ün karantinada kalan insanlara bol bol çocuk ve seks yapın tavsiyeleri vermesinin ardından İrem Derici: "Peki yalnızlar ne yapsın? Mastürbasyon mu yapın diyeyim." açıklamalarının ardından Söylemezsem Olmaz sunucuları İrem Derici'yi hedefe aldı

Söylemezsem Olmaz sunucuları İrem Derici'yi fena kızdırdı!

Geçtiğimiz günlerde kendisine sorulan sorulara cevap veren İrem Derici Dr. Mehmet Öz'ün 'bol bol seks ve çocuk yapın' açıklamalarına karşın peki yalnızlar ne yapsın? ” sorusuna ise şu yanıtı verdi:  “Mastürbasyon mu yapın diyeyim. Şu dönemde herhalde kimsenin aklına seks gelmiyordur, geldiği gibi de gidiyordur."

BİZE NE SENİN TEKİL CİNSEL HAYATINDAN

Derici'nin bu yanıtı Söylemezsem Olmaz programında özellikle Seda Akgül tarafından çok eleştirildi. Akgül Derici'yi hedefe alarak "Bize ne senin kardeşim senin tekil cinsel hayatından... Mecbur musun açıklamaya..." dedi.

"SANKİ ANA AVRAT KÜFÜR ETTİM"

İrem Derici yayına bağlandı ve isyan etti. Derici açıklamasında "sanki küfür etmişim gibi bipliyorsunuz anlamıyorum. Yapılan montaj nasıl işinize gelirse öyle yapılmış. Öyle bir lanse ediyorsunuz ki sanki ben ana avrat küfür etmişim gibi... Her şeyi çarptırmanıza izin vermeyeceğim. Siz de öyle bir konuşursunuz ki ekran önünde prensescilik oynuyorsunuz. Bir şeyi yapacaksanız tam yapın sonraki bölümü de verin."

Seren Serengil ise bu yanıta "Magazin böyle bir şey değil. Her şeyi vermek zorunda değiliz. Bu tip konuşmalar sana yakışmıyor" dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT