1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. “Sözler Köşkü” sözcüleri Bozüyük’te yoğun ilgi gördü

“Sözler Köşkü” sözcüleri Bozüyük’te yoğun ilgi gördü

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında sosyal medya üzerinde yoğun takipçisi olan İslami sosyal medya kanallarından "Sözler Köşkü"...

“Sözler Köşkü” sözcüleri Bozüyük’te yoğun ilgi gördü

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında sosyal medya üzerinde yoğun takipçisi olan İslami sosyal medya kanallarından "Sözler Köşkü" sözcüleri Metristepe Kültür Merkezi'nde Bozüyüklüler ile bir araya geldi.

Tamamen dolu olan salonda yaklaşık olarak 2 saat boyunca dünya hayatındaki yükümlülüklerimizi farklı ve esprili bir dille anlatan Sözler Köşkü sözcüleri Ceyhun Yılmaz, Bilal Çaylak ve Mert Güngör'ü izleyenler arasında Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda Sözler Köşkü takipçisi yer aldı. Salonda bulunanlara ahiret ile Ayet-i Kerime ve Hadis-i Şerifler anlatarak trajikomik olaylar üzerinden insanı düşünmeye sevk eden sözcüler, program sonunda salonda bulunanlar tarafından sorulan soruları yanıtladı. Bol kahkahalı programda Bozüyük'e ikinci gelişleri olduğunu belirten Sözler Köşkü sözcüleri salonda bulunan izleyicilere gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Program sonunda Ceyhun Yılmaz, Bilal Çaylak ve Mert Güngör'e plaketlerini vermek üzere sahneye gelen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı; "İnsan olarak dünya koşuşturmacası içinde bazen unuttuğumuz güzellikleri ve iyi bir insan olma bilincini kullandıkları esprili dille gençlerimize anlatan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bu güzel akşam için kendilerine teşekkür ediyorum. Eminim ki salonda bulunanlarda benim gibi düşünecektir" dedi.

Konuşmasının ardından Sözler Köşkü sözcülerini tebrik eden Başkan Bakıcı, konuşmacılara plaket takdim etti.

“Sözler Köşkü” sözcüleri Bozüyük’te yoğun ilgi gördü

“Sözler Köşkü” sözcüleri Bozüyük’te yoğun ilgi gördü

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT