1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Sözlü: “Milliyetçi belediyeciliğe yakışır şekilde hizmet ediyoruz”

Sözlü: “Milliyetçi belediyeciliğe yakışır şekilde hizmet ediyoruz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Muhtarlar Derneği'nin açılışına katıldı Açılışta konuşan Sözlü, siyasi gelecek...

Sözlü: “Milliyetçi belediyeciliğe yakışır şekilde hizmet ediyoruz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Muhtarlar Derneği'nin açılışına katıldı Açılışta konuşan Sözlü, siyasi gelecek kaygısıyla değil halka hizmet ilkesi ile hareket ettiğini vurguladı.

Sarıçam Muhtarlar Derneği ve Sarıçam Muhtarlar Birliği'nin birleşimi ile kurulan ve 67 muhtarı bünyesinde barındıran Sarıçam Muhtarlar Derneği'nin açılışı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma'nın katılımı ile gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Sarıçam Belediye Başkanı Teyfik Karabudak, açılışın gerçekleşmesinde ve dernek hizmet binasının yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

"Muhtarlarımız belediye ile vatandaş arasında köprü"

Açılışta konuşan Başkan Sözlü, muhtarların demokratik kültür açısından önemli bir konumda olduklarını vurgularken Adana Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman seçilmiş muhtarlarla bir arada olduğunu belirtti. Muhtarların halkla belediye arasındaki diyalogda köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Başkan Sözlü, "Seçilmişliğin bize yüklediği sorumlulukla muhtarlarımızdan hizmet noktasında her zaman istifade ediyoruz" dedi.

"Sarıçam Türk belediyeciliğinde bir numune olacak"

67 mahalle muhtarının birleşerek demokratik olgunluk göstermesini takdir ettiğini ifade eden Başkan Sözlü, "Biz Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanları olarak gelecek seçim kaygısıyla siyaset ortaya koymuyoruz. Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin bizlerden istediği üzere halkımıza hizmet ederek, bahanelerin ardına sığınmadan, mazeret üretmeden çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana Sarıçam Adana'nın parlayan yüzü oldu. İnanıyorum ki Sarıçam, ilerleyen zamanlarda Türk Belediyeciliğinde bu gelişerek değişmiş haliyle bir numune olacaktır" dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Sarıçam Muhtarlar Derneği tarafından Başkan Sözlü'ye bir teşekkür plaketi verildi.

Sözlü: “Milliyetçi belediyeciliğe yakışır şekilde hizmet ediyoruz”

Sözlü: “Milliyetçi belediyeciliğe yakışır şekilde hizmet ediyoruz”

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT