1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Spor Dostu Bir Belediye Başkanımız var

Spor Dostu Bir Belediye Başkanımız var

Spor Dostu Bir Belediye Başkanımız var

 

Spor Dostu Bir Belediye Başkanımız Var

Bölge Gündem. Gazetesine  röportaj veren Zekeriya TUTAR  22 yıllık tecrübe ile ve Tuzlayı ve Tuzla Sporu çok seven spor aşığı Belediye Başkanımız var. Şadi YAZICI önderliğinde “Hedefimiz tuzla sporumuzu  2’nci lige yükseltmektir, inanıyorum ki bu sene şampiyon olacağız, başarılıyız hedeflerimizi  gerçekleştirebilecek bir takım ve ekibe sahibiz, fakat aksilikler yakamızı bırakmıyor   sakat oyuncularımız  var. Son 2 maçımız kötü geçirsek de bunun üstesinden gelebileceğimize toparlayacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Belediye Başkanımızın Katkıları Büyük

Tuzla Belediye Başkanımız Sn. DR. Şadi YAZICI ’ya ve Kulüp Başkanımız Ahmet ÇABUK ’a verdiği maddi,  manevi  katkılardan  dolayı teşekkür eden Zekeriya TUTAR, Öncelikli amaçlarının   gençlerimizin boşta kalmamaları  boş işlerler uğraşmamalarını kötü alışkanlıkları olmamalarını kötü işlere bulaşmamaları adına  kalifiye insan vatanına milletine faydalı bir insan  yetiştirme gayesi ile spor faaliyetleri gerçekleştirdiklerini söyledi. TUTAR Belediye Sadece kaldırım park yapmak değil bunun yanında   spor ve kültür eğitimleri en önemli vazifelerinden biridir dedi.

Tuzla Belediye Sporda Tek Bir Spor Yok !

               Spor faaliyetlerinde bir çok önemli adımlar atan, birincilikler getiren Tuzla belediye spor sadece Futbol değil, Taekvando, kickbox, halk oyunları, yaz ve kış sporları alanında hizmet veriyor ve gençleri bu yönde teşvik etmeye özen gösteriyor. Buda Bölgedeki Adli vakaların azalmasına bireylerin saygıdeğer bir insan olmasına katkı sağlıyor

 

 

HABERE YORUM KAT