1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Spor-Toto’dan Sarıgöl’e halı saha

Spor-Toto’dan Sarıgöl’e halı saha

Spor-Toto Teşkilatı tarafından Manisa'nın Sarıgöl ilçesine bağlı Karacaali Mahallesine, yapay çimli, futbol, basketbol ve voleybol sahası yapımı için...

Spor-Toto’dan Sarıgöl’e halı saha

Spor-Toto Teşkilatı tarafından Manisa'nın Sarıgöl ilçesine bağlı Karacaali Mahallesine, yapay çimli, futbol, basketbol ve voleybol sahası yapımı için düğmeye basıldı.

Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Toy, Sarıgöl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıç, Sarıgöl Karacaali Mahalle Muhtarı Adem Kır ile birlikte Ankara'da Spor-Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Kasapoğlu'nu ziyaret etti. Sarıgöl heyeti Karacaali Mahallesine yapay çimli futbol, basketbol ve voleybol sahası yapımı müjdesi ile ilçeye döndü.

Yapılan görüşme hakkında açıklama yapan Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Toy, "Spor-Toto Teşkilat Başkanı Sayın Mehmet Kasapoğlu'nu makamında ziyaret ettik. Sarıgöl'ün simgesi olan Sultaniye üzüm Plaketi armağan ettik. Önceden yazışmaları yapılan Karacaali Mahallemizde gençlerimizin sağlıklı spor yapmaları için halı saha talebimiz olumlu sonuç verdi. Halı saha sözleşmesi imzalandı. 15 gün içinde ihalesi yapılacak. Yapay çimle yapılacak olan halı sahada futbol, basketbol ve voleybol içinde kullanılacak. Karacaali Mahallemize yapılacak olan halı saha 300 bin TL'ye mal alacak." dedi.

Ankara'da sonuca bağlanan yapay çimli halı saha müjdesi Karacaali Mahallesinde ise sevinçle karşılandı.

Spor-Toto’dan Sarıgöl’e halı saha

Spor-Toto’dan Sarıgöl’e halı saha

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT