1. HABERLER

  2. BİLİM TEKNOLOJİ

  3. Spotify zammı geldi! Spotify Premium nasıl iptal edilir?

Spotify zammı geldi! Spotify Premium nasıl iptal edilir?

Spotify zammı ne kadar? Popüler müzik platformu Spotify pek çok kullanıcı tarafından kullanılıyor. Spotify yeni fiyat listesini kullanıcılar ile paylaştı. Spotify zam gelen ücretleri kullanıcılara mail yolu ile gönderdi. Peki Spotify zamlı ücretleri nedir 2019? Detaylar haberimizde...

Spotify zammı geldi! Spotify Premium nasıl iptal edilir?

Spotify zammı ne kadar? Müzik platformları arasında öne çıkan Spotify ücretlerine zam yaptı. Spotify'ın Preimum'un yeni zamlı ücreti kullanıcılara mail yoluyla bildirildi. Peki Spotify zamlı ücretleri nedir 2020? Spotify Premium nasıl iptal edilir? Merak edilen detaylar haberimizde...

Spotify Preimum'un ücreti 13.99'dan 17.99 TL çıkarılacak.

İşte Spotify'ın üyelere gönderdiği mail;

"Premium'un fiyatı değişiyor.

Şu anda 13.99 TL olan Premium'un fiyatı 17.99 TL olacak. Bu, sana her gün en iyi müzik hizmetini vemeye devam etmemize yardımcı olacak.

Zaten Premium üyesi olduğun için Ocak 2020'deki fatura kesim tarihine kadar 13,99 TL ödemeye devam edeceksin. Sonra üyeliğin yeni fiyattan devam edecek.

Premium hayranı olduğun için teşekkürler.

Spotify Ekibi"

Spotify Premium nasıl iptal edilir?

Müzik servisleri tarafında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Önünüzde birçok seçenek var ve Spotify’a da bir şans verdiniz. Ancak ücretsiz deneme süresinin sonuna geldiniz ya da paralı üyeliğinizi devam ettirmek istemiyorsunuz. Bu yazıda Spotify Premium aboneliğinin nasıl iptal edileceğini anlatıyoruz.

Aslında yaptığınız işlem Spotify Premium aboneliğinizi ücretsiz üyeliğe dönüştürmek. Bundan böyle Spotify’a ödeme yapmayacaksınız, ancak dilediğiniz takdirde ücretsiz üyelerin sahip olduğu haklardan yararlanmaya devam edebileceksiniz. Yani Spotify uygulamasını akıllı telefonunuz ya da tabletinizde tutmaya devam edebilirsiniz.

Spotify Premium abonelik iptali mobil uygulamalar üzerinden yapılmıyor. Bunun için Spotify’ın web sitesine gidip kullanıcı girişi yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Spotify.com adresine gidin.

Spotify hesabınıza giriş yapın.

Sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza tıklayın.

Açılan menüden Hesap seçeceğini tercih edin.

Sol menüde bulunan Üyelik seçeceğini takip edin.

Açılan sayfada bulunan Değiştir veya İptal Et düğmesine tıklayın.

Yeni açılan sayfada Premium’u İptal Et düğmesine tıklayın.

Evet, İptal Et düğmesine basarak iptal işlemini onaylayın.

HABERE YORUM KAT