1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Spotify'a gelen yeni özellik, kullanıcıları mest etti

Spotify'a gelen yeni özellik, kullanıcıları mest etti

Sosyal medya platformlarının en çok ciro yapan uygulamalarından biri olan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Spotify, hikayeler özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İlk olarak Snapchat'te görünen bu özellik, zaman içinde birçok platforma yayıldı. İşte tüm detayları ile Spotify hikayeler...

Spotify'a gelen yeni özellik, kullanıcıları mest etti

Sosyal medya platformlarının en çok ciro yapan uygulamalarından biri olan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Spotify, hikayeler özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. İlk olarak Snapchat'te görünen bu özellik, zaman içinde birçok platforma yayıldı.

SPOTIFY HİKAYELER ÖZELLİĞİ GELDİ

Kullanıcıların post atmaktan daha fazla kullandığı özellik artık müzik akış platformu Spotify‘da da kullanılacak. Şimdilik bu özellik tek bir sosyal medya fenomenin kullanımına sunuldu. Bunun bir nevi test aşaması olduğunu söyleyebiliriz. İlerleyen dönemde ise tüm kullanıcılar Spotify Hikayeler özelliği ile buluşacak.

Bu arada özelliği kullanan ismin Summer Mckeen olduğunu da belirtelim. Mckeen’in YouTube’da 2 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Ayrıca ünlü ismin Spotfiy’da da 126.455 takipçisi bulunuyor. Bu takipçiler Spotify üzerinden Mckeen’in hikayelerini izleyebiliyor.

bolge gundem spotify

Mckeen, bu özelliği kullanarak çalma listesinin tanıtımını yaptı. Yukarıdaki galeride bu özelliğin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar platformda yalnızca müzik dinlemeyecek. Aynı zamanda hikayeler oluşturabilecek. Bu özellikle, çalma listelerini paylaşma konusunda oldukça faydalı olacak diyebiliriz. Kullanıcılar attıkları hikayeler ile çalma listelerini diğer kullanıcılara gösterebilecek.

Kullanıcıların müzik keşfetmesine yardımcı olacak olan özellik aynı zamanda uygulamanın kullanım süresini de artıracak.

spotify bolge gundem

HABERE YORUM KAT