1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Star Wars'ın efsanesi,The Witcher'ın 2. sezonunda yer almak istiyor

Star Wars'ın efsanesi,The Witcher'ın 2. sezonunda yer almak istiyor

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Witcher geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Fakat daha henüz 1 hafta bile geçmemesine rağmen,dizi dünya çapında çok iyi bir yer etmiş durumda. Gelecek sezonda Star Wars'ın efsanelerinden biri olan Mark Hamill'ı da izleyebiliriz.

Star Wars'ın efsanesi,The Witcher'ın 2. sezonunda yer almak istiyor

Fantezi dünyasının gözde romanlarıdan biri olan The Witcher'ın,video oyununun ardından bu kez de Netflix üzerinden yayınlanan dizisi ile karşımıza çıktı. Türkiye saati ile 11:00'da yayınlanan dizi hayran olanlar olsun,seriye hakim olmayanlar olsun çok büyük bir talep gördü. Hatta serinin yüzüne bakılmayan eski oyunları dahi yeniden değer kazandı. 

Henüz dizinin ilk sezonu yayınlanmadan önce ki süreçte,zaten ikinci sezonun onayı yapımcılar tarafından verilmişti. Bunun üzerine The Witcher'ın yapımcısı Lauren S. Hissrich diziyi tam 7 sezon olacak şekilde planladıklarını dile getirdi. Seri polonyalı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yaratıldı ve en az Game of Thrones kadar zengin bir evrene sahip. Dolasıyla Netflix'in hikayeyi uzun sezonlar devam ettirmek için çok büyük kozlar var.

Mark Hamill,The Witcher dizisinde Vesemir karakterini canlandırmak istiyor: 

Star Wars'ın efsanesi,The Witcher'ın 2. sezonunda yer almak istiyor

Dizinin ilk sezonunda bir çok karakterlerle tanıştık fakat,kitapları okuyanların da bileceği üzere aslında çok daha fazlası var. Bunların başında ise kahramanımız Geralt’ın baba yerine koyduğu yaşlı ve deneyimli bir Witcher olan Vesemir geliyor. Vesemir'i 2. sezonda gerçekten görüp görmeyeceğimizi henüz kesin olarak bilmiyoruz; ancak Mark Hamill, ünlü karakteri oynamakla ilgileniyor gibi görünüyor.
 

Star Wars serisinde canlandırdığı Luke Skywalker karakteri ile hafızalara kazınan Amerikalı aktör, The Witcher'a aşina olmadığını; ancak Netflix’in kendisine teklif etmesi halinde Vesemir'i oynayabileceğini söyledi.Tabii ki ortada henüz kesin olan birşey yok; ancak yine de Netflix’e iyi bir fikir vermiş gibi gözüküyor.

Star Wars'ın efsanesi,The Witcher'ın 2. sezonunda yer almak istiyor

IGN'in Twitter'da ki haberine mention atan Hamill: "Konuşulanlar hakkında hiçbir fikrim yok,hala tarafıma gelmiş bir teklif de yok. Eğer gelirse neden olmasın?" açıklamasını yaptı.

Mark Hamill, hem deneyimi hem de bugüne kadar hayat verdiği karakterlerle Vesemir’e en yakışacak olan aktörlerin başında geliyor. Deneyimli aktörün The Witcher evrenine katılıp katılmayacağını görmek için biraz daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT