1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

Şubat ayı burç yorumları 2020 neler? Nuray Sayarı burç yorumları ne söylüyor? şu günlerde merakla araştırılıyor. Şubat 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte 2020'nin ilk ayının burç yorumları...

Şubat ayı burç yorumları 2020 neler? Nuray Sayarı burç yorumları ne söylüyor? Şubat ayına girdiğimiz günlerde merakla araştırılıyor. Şubat 2020 Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları, Şubat ayı burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. İşte Şubat 2020 burç yorumları...

NURAY SAYARI ARALIK 2020 BURÇ YORUMLARI | NURAY SAYARI ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

Şubat 2020 tüm burçların aylık yorumları. 2020 Şubat ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Şubat 2020 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI KOÇ BURCU YORUMU 2020

Bu ay yoğun bir şekilde seyahat edebilirsiniz. İster sevdiklerinizle ister yurt dışında bir iş gezisi olsun, yolculuk sık sık planlanabilir. Sağlığınıza iyi bakmanız ve ne yediğinizi izlemeniz koşuluyla, tüm istismarlarınız verimli olabilir. Özellikle ilk birkaç günden sonra tartışmalardan uzak durmaya çalışın. 

Bu ay servet söz konusu olduğunda, şansınız karışık olabilir. Hem iniş hem de çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar hayatın rutin bir parçası olsa da, sağlığınızı ve refahınızı ihmal etmediğinizden emin olun. Yeterli dinlenme süresi elde etmek için özel dikkat gösterin, böylece fiziksel olarak yorulmazsınız. 

İş cephesinde iyi haberler olabilir. Toplantılar iyi geçebilir, patronlarınız mutlu olabilir ve hatta hayalinizdeki iş teklifini bile alabilirsiniz. İş cephesinde başarıya ulaşmak için çaba gösterin, ancak sağlığınızı ve ailenizi ihmal etmeyin. 

Gezegenler sizin lehinize hizalanabilir ve bu ay evde mutluluğa ve genel sağlığa neden olabilir. Evrenin sağladığı canlı enerjiyi içinize çekin. Patronun öfkeli sözleri veya gece geç saatlerde iş yüklemek gibi küçük sorunların zihninizi rahatsız etmesine izin vermeyin. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI BOĞA BURCU YORUMU 2020

Bu ay yüzleşmeniz için bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Bir iş arkadaşınızın kötü davranışı strese neden olabilir. Öte yandan, patronlarınız samimiyetinizden ve katkılarınızdan memnun kalabilirler. 

Eğitim, yüksek öğrenim ve giriş sınavları için bu harika bir dönem olabilir. Tek yapmanız gereken elinizden gelenin en iyisini yapmak olabilir! Ayın yıldızlarına bütünsel bir bakış, dengenizi korumanız ve stressiz kalmanız koşuluyla hayatınızda gerçekten yanlış bir şey olmayabileceğini gösterebilir. 

İlişkiler ve aşk hayatınızda bolca bulunabilir, size neşe getirir ve canlı ve büyüleyici hale getirir. Bu aynı zamanda sağlığınızda ve refahınızda da etkisini gösterir. Ay ilerledikçe işler daha çok yoğunlaşabilir. 

Bu ay daha fazla seyahat ettiğinizi ve yolculuğun tadını çok fazla çıkarabileceğinizi düşünüyoruz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni bağlar ve ilişkiler kurabilirsiniz. İşte de, işler istikrarlı olabilir. Hem masraflarınız hem de geliriniz artacaktır. Devlet veya ilgili sektörlerde bir rol arıyorsanız, şanslı olabilirsiniz! 

Kariyer grafiğiniz ortalamada kalırken, abur cuburda aşırıya kaçmadıkça sağlığınız daha çok artış gösterecektir. Spor yapmaya veya yürüyüşe kanalize olabilir ve enerji patlaması yaşayabilirsiniz

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI İKİZLER BURCU YORUMU 2020

Bu ay evli çiftler, bekarlar, öğrenciler ve profesyoneller için oldukça uygun bi ay olabilir. Çiftler boşuna gerçekleşen ego çatışmalarından kaçınmalı, bekarlar sağlam insanlara teklif etmeli ve yaşlılarla olan ilişkilerini izlemeliler.

Ayın sonu yaklaştıkça finansal durumunuz daha iyi olabilir. Mide rahatsızlıklarından kaçınmak için yediklerinize, özellikle abur cuburlara dikkat edin. Sulu yemekleri seçmeyi unutmayın. İş turlarını ertelemeyi deneyin. 

Aşık olan çiftler, romantizm ve samimiyette bir artış yaşayabilir. Bu, teşviklere, komisyonlara veya aracı kurum yapılarına dayanan işletmeler için iyi bir dönem olabilir. Öğrenciler bu dönemde rekabetçi sınavlara girmemelidir. Ne yediğinize dikkat edin. Çiftlerde romantizmde bir artış yaşanırken, birine teklif eden bekarlar başarılı olabilir! 

Bazen gevşeklik etmek isteyebilirsiniz. Ne demişler; Yarın büyük başarısızlıklar haline gelebildikleri için bugün küçük görevleri görmezden gelin. Kızmak, hiçbir şeyi çözmez bunu aklınızdan çıkarmayın. Daha iyi bir teklif alsanız bile mevcut işinize sadık kalın. Bu ay sürpriz gelirler elde edebilirsiniz. Size borçlu olan insanlar borçlarını ödeyebilirler. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI YENGEÇ BURCU YORUMU 2020

Yengeçler için bu harika bir dönem olabilir. Beyaz yakalı işçiler daha iyi işler bulabilirler. Maaş artışı veya terfi olasılığı var. Öğrenciler teknoloji ve ticaret gibi konuları öğrenmekle ilgili olabilirler. Mezuniyet ve mezuniyet sonrası öğrenciler gelecek sınavlarında iyi performanslar gösterebilirler. 

Bordrodaki işçiler maaş zammı ile neşelenebilirler ve hatta daha kazançlı işler bile sunulabilir. Bu ay daha iyi işlere geçenler yoğunlukta olabilir. Yurt dışına okumak isteyen öğrenciler başarıyı yakalayabilirler. Sadece endişenin akmasına izin vermeyin ve akademisyenlerinizi etkileyin.

Başarı, ekip çalışması ile elde edilebilir. Özel bir ekibin akıl hocası olun. Takım halinde çalışan insanlar bireysel olarak çalışanlardan daha fazlasını elde ederler. Bu dönem, özellikle teknik ve ticari alanlarda yeni konular öğrenmek isteyen öğrenciler için harika olabilir. 

Son olarak, geçmişte yapmış olabileceğiniz uzun vadeli yatırımlar bu ay meyve verebilir. Maaşlı işçiler terfi veya maaş artışı yaşayabilir. Her zaman eldeki göreve konsantre olmalılar ve üstlerini memnun etmelidirler. Öğrenciler bu dönemde odaklarını sabit tutmalıdırlar. Lisansüstü eğitim alan öğrenciler, gelecek sınavlara daha iyi hazırlanabilirler. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI ASLAN BURCU YORUMU 2020

Aslanlar için bu, sıkı çalışmanız ve işyerinde patronlarınız tarafından fark edilmek için çabaladığınız iyi bir ay olabilir. Borsada çalışanlar karda önemli bir artış görebilirler. Bazı beklenmedik masraflar da olabilir. Yatırım planlamadan önce finansal tavsiye aldığınızdan emin olun. 

Öğrenciler akademik uğraşlarına odaklanmak için sağlan zeminler oluşturabilirler. Sorumluluklarınıza uyun, çünkü ufak bir aksaklık ilerlemenizi engelleyebilir. Ofiste amirlerle çalışırken dikkatli olun. Artan iş yükünü görünce dehşete düşmeyin. Çalışan profesyoneller kazançlı iş teklifleri alabilirler. Aceleyle kabul etmeyin. İşinize yoğunlaşın ve doğru karar vermek için bekleyin. 

Öğrenciler grup çalışmalarından ve tartışmalardan yararlanırlar. Çeşitli rekabetçi sınavlara katılan öğrenciler başarılı olabilir. Tüm çabalarınızda tutarlılığı koruyun. Takım çalışması en zor zamanlarda bile başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir. Arkadaşlarınız ve müdürlerinizle tartışmayın. Gezegenler pozitif olarak hizalanabilir, özellikle kendilerini burs ve diğer akademik başarılarla ödüllendiren öğrenciler için.

 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI BAŞAK BURCU YORUMU 2020

Başaklar için bu bir deneme süresi olabilir. Mahkeme meseleleri ve yasal ücretler mali yükü artırabilirken, maaşlı çalışanlar avantaj sağlayabilir. Aşk konusunda derinden bağ kurabilirsiniz. Yakın bir dostluk sevgiye dönüşebilir. Eşinizle ilgili bazı küçük sorunlarınız ve tartışmalarınız olabilir. 

Gereksiz harcamaları azaltmaya çalışın. Herhangi bir arkadaşınıza veya akrabalarınıza borç vermeyin. Bu hafta önemli miktarda masraflara maruz kalabilirsiniz. Bu özel kişiye gerçek duygularınızı gerçekten sanatsal bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu ay teklif etmeyi düşünenler devam etmeli. 

Sağlık cephesinde, hafif bir baş ağrısı veya migren sizi rahatsız edebilir. İş cephesinde, eğitim, BT, medya, oyunculuk ve eczacılık sektöründeki firmalar diğer sektörlerden daha iyi performans gösterebilir. Maaşlı çalışanlar için, bu süre ortalamada kalabilir. 

Çalışan profesyoneller iş için farklı bir yaklaşım benimseyebilir ve sihrin gerçekleştiğini görebilirler. Öğrenciler bilgi konusundaki susuzluklarını gidermek için bu ayı aktif kullanabilirler. Ücretli çalışanlara terfi verilebilir. Kurumsal rollerde olanlar ay boyunca yabancı bir iş gezisine çıkabilirler. 

Borsaya katılan kişiler bundan faydalanabilirler. Yüksek öğrenim için yurtdışına gitmeyi veya devlet sınavlarına girmeyi planlayan öğrenciler başarılı olabilirler. Sonuçta, Aslanlar öfke nöbetlerini kontrol altında tuttukları sürece güzel bir ay geçirebilirler.

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI TERAZİ BURCU YORUMU 2020

Teraziler için bu karma bir ay olabilir. Bir yandan, yeni projelerin genişlemesini düşünmek çok uygun olmazken, diğer yandan geçmişte yapılan yatırımlar geri dönüş meyvelerini vermeye başlayabilir. Gereksiz masrafları azaltmaya çalışın. Yoga, egzersiz ve meditasyon bu aşamada 3 önemli faktör olabilir. Sağlık ve alerji sorunlarınızı izleyin. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürün. 

İş adamları ve maaşlı kişiler, bu ay sık sık seyahat gerçekleştirebilirler. İş genişlemesini düşünenler için şimdi tam zamanı olabilir. Maaşlı kişiler ağır bir iş yükü ile karşı karşıya kalabilirler. Teknik derslere veya derslere kayıt yaptıran öğrencilerin bu hafta fazla çalışmaları gerekiyor. Sahne sanatları peşinde koşan öğrenciler mükemmel performans gösterebilirler.

Bu ay, bir ortak girişim başlatmak için ideal bir dönem olmayabilir. Maaşlı işçiler istedikleri bir alana transfer edilebilirler. Öğrencilerin bu ay boyunca burs kazanma şanslarının yüksek olabilir. Grup çalışmalarına katılın. Bu, daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. 

Bu dönemde gelirler önemli ölçüde artabilir. Ücretli çalışanlar, ofis iş yükü ve sorumlulukları nedeniyle stresle karşılaşabilir. Doğru araştırma ve ödev yapmadıysanız önemli toplantılardan uzak durun. Bu ay mali durumunuza fazladan odak ve özen gösterdiğinizi hissedebilirsiniz. Bu süre zarfında herhangi bir yatırım yapmayın. Öğrenciler keskin bir odak ve bölünmemiş dikkat ile bilgiyi özümsemelidir. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI AKREP BURCU YORUMU 2020

Akreplere, bu ay karışık bir şans çantası sunulabilir. Eğer maaşlı bir çalışansanız, işyerindeki patronlarınızla tartışmaya girmemelisiniz. Öğrenci iseniz, odak azalması nedeniyle ayın ilk 4 günü biraz zorlanabilirsiniz. Öğrenciler uyuşuk olmamalıdır. 

İşadamları için kar marjları iyi ayarlanabilir ve diğer gelir yolları açılabilir. İşletmelerinin geliştiklerine şahit olabilirler. Kendinize ve başkalarına karşı sabırlı olun. Aşırı beklentiler her zaman sefalete yol açar, bu nedenle sakinliğinizi koruyun ve nafile olmayan tartışmalardan uzak durun. 

Eski borçlar tahsil edilebilir. Ücretli çalışanlar, verilen görevleri zaman sınırları içinde tamamlamalıdır. Öğrenciler için, odaklanma ve konsantrasyon eksikliği nedeniyle ilerleme ve sonuçlar olumsuz etkilenebilir. Yaklaşan herhangi bir büyük sınav, kapsamlı hazırlıklar gerektirecektir. 

Maaşlı çalışanlar iş yerinde ateşli tartışmalara girmemelidir, çünkü bu korkunç sonuçlara yol açabilir. İş adamlarının miktardan ziyade kaliteye daha fazla odaklanması gerekebilir. Öğrenciler ay sonunda başarı ve mutlulukla karşılaşabilirler. Zihinsel olarak rahat hisseden öğrenciler sevdikleri konuları keşfederek bilgilerini genişletebilirler. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI YAY BURCU YORUMU 2020

Eğer bir Yay iseniz, bu ay kan basıncınızı kontrol altında tutmalısınız. Ayrıca öfkenizi de kontrol altında tutun. Teknik bir alanda çalışan bir öğrenciyseniz zorluklar yaşayabilirsiniz. İleri dans ve şiir biçimlerini öğrenen öğrenciler gelişebilir. 

Ayın ilk birkaç gününde finansal fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğer maaşlı bir çalışansanız, müdürleriniz tarafından övülmeye hazır olun. Hayalinizdeki projeniz için hükümetten yeşil sinyal alabilirsiniz. Ancak, sevdikleriniz için büyük bir mali masrafa girmeye hazır olun. Geliriniz, finansal istikrarınız ve iş yapıcılığınız artabilir. 

Gelecek için yatırım yapmaya ve tasarruf etmeye başlamak için harika bir ay olabilir. Üstünlüğünüzle, tartışarak bir noktayı kanıtlamaya çalışmayın ve işinizin kalitesinden ödün vermeyin. Mali durumunuz veya mesleğiniz söz konusu olduğunda aceleci kararlar almayın. Yağmurlu günler için fonları daima bir kenara bırakın! 

Maaşlı çalışanlar dürüst çabalara rağmen istedikleri sonuçları alamayabilir. Oysa işadamları bir anlaşmaya varmak zorunda kalabilirler. Her iki durumda da, azim hayati olabilir. Bu ay, eski arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için harika bir ay olabilir. Bu dönemde finansal konulara karşı dikkatli olun ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için çaba gösterin.

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI OĞLAK BURCU YORUMU 2020

Oğlaklar için, ayın ilk dört günü finansal konular için şaşırtıcı geçebilir. Yatırımlarınız kaybettirebilir, bu sebeple borsa yatırımlarına karşı dikkatli olun. Öğrenciler seçtikleri konu üzerinde düşünebilir ve edebiyat öğrencileri yurt dışında daha fazla çalışmak isteyebilirler.

Maaşlı çalışanlar için yeni hedeflere ulaştıkları bir ay olabilir. Denizaşırı bir tura çıkma ihtimalleri de var. Eğer kariyerinizde kademe atlamak istiyorsanız, bu iyi bir zaman olabilir. Mühendislik, finans ve BT peşinde koşan öğrenciler coşkuyla köpürüyor olabilir. Aileleri de onları yürekten destekleyebilir. 

İşadamları, yeni bir ürün veya hizmet lansmanı için araştırma ve analiz yapmaya dalabilirler. Ücretli çalışanlar teşvik alabilir. Öğrenciler dikkatlerini akademisyenlerden uzaklaştırmamalıdır. Öğrenciler akıl hocaları ve velileri tarafından yürekten desteklenebilir, azim ve özen göstermeleri şartıyla! 

Önemli toplantılara katılmadan önce tüm gereksiz saptırmalardan kurtulun. Devam eden hükümet projeleri olan insanlar başarının tadını çıkarabilir. Bu ay öğrenci için çok uygun olabilir. Yurtdışında yüksek öğrenim görmek isteyenler memnuniyetle karşılanabilir.

Kim olduklarına ve nereden geldiklerine bakılmaksızın herkes meditasyon yapmak zorundadır. Yatırımlara gelince, bu ay elverişli bir ay olmayabilir. Hisse senedi ve hisse piyasasında çıkarları olan kişilerin zorlukların farkında olmaları gerekir. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI KOVA BURCU YORUMU 2020

Bu ay hem iyi hem de kötü unsurların bir araya geldiği Kovalar için ortalama bir ay olabilir. Evli çiftler birbirleriyle kavga etmemeli ve birine teklif etmeyi amaçlayan bekarlar da bu ay hazırlıkları yapmalıdırlar. 

Teknik alan arayışında olan öğrencilerin daha fazla odaklanmaları gerekebilir. Gezegensel hizalama, sonuçların beklenildiği kadar tatmin edici olmayacağını gösterebilir. Bulaşıcı hastalıklar veya viral saldırılar bu ay yolunuzu kesebilir. 

Ücretli çalışanlar, iş yerindeki patronları tarafından övülebilir. İyi ekip çalışması sayesinde zor görevler daha kolay hallolabilir. Kendini adamış üyelerden oluşan bir ekibe katılmaya çalışın. Mevsimlerinizi değiştirerek sağlığınıza çok dikkat edin. Kendinizi ilginç açık hava etkinlikleri ile meşgul etmeye çalışın. En azından gidip spor salonunda hafif bir egzersiz yapabilirsiniz. 

Bu ay, işletmenizi genişleteceğiniz iyi bir ay olabilir. Maaşlı çalışanlara daha iyi ve daha kazançlı iş teklifleri sunulabilir. Gereksiz yere kardeşlerinizle tartışmayın. Bunu yapmak ilişkilere zarar verebilir. Eşinizle ilgili yanlış anlamalar bu ay giderilebilir. 

Finans açısından, bu vasat bir ay olabilir ve gelir akışınız dalgalanmaya devam edebilir. Görevlerinize ulaşmak için benzer düşünen insanlarla takım kurun. Bu ay komisyon acenteleri için çok uygun olmayabilir, ancak yeni yatırımları düşünmek için harika bir zaman olabilir. Siz yine de herhangi bir yatırım yapmadan önce muhakkak profesyonel tavsiye alın. Son olarak kimseye borç vermeyin!

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

NURAY SAYARI ŞUBAT AYI BALIK BURCU YORUMU 2020

Balık burcu için önemli bir ay olabilir. Ayın ilk hafta sonu hayati olabilir. Konsantrasyonunuzun azalmasına izin vermeyin. Giderlerinizi doğru bir şekilde planlamazsanız, başınız belaya girebilir. Önceliğiniz yeni gelir yolları oluşturmak olmalıdır. Finansal işlemlerinizin ayrıntılı hesaplarını saklayın. 

Evli olmayan çiftler büyük bir aşama yaşayabilirler. Evli insanların evlilik hayatlarına bakmaları gerekebilir. İş adamları bu dönemde genişlemeyi düşünebilir veya yeni projeler planlayabilir. Ücretli çalışanlar patronları ile anlamsız tartışmalara girmekten kaçınmalıdır. 

Öğrenciler teknoloji ve hukuka yönelebilirler. Lisansüstü, yüksek lisans ve doktora programlarına devam eden öğrenciler olağanüstü bir performans sergileyebilirler. Ücretli çalışanların ofislerinde daha dikkatli olmaları gerekebilir.

İş adamlarına çeşitli kazançlı fırsatlar sunulabilir. Yeni bir şey uygulamadan önce tüm artıları ve eksileri analiz etmeleri gerekir. Öğrenciler hayattaki kısa yolların işe yaramadığını fark edebilirler. Konuların günlük revizyonları zorunluluk haline gelebilir. Öğrenciler ayrıca özgüvenlerini artırabilirler. 

Takip etmeye karar verdiğiniz her şeye çok odaklanmış ve adanmış olmalısınız. Bu hafta daha iyi ve daha kazançlı bir iş bulabilirsiniz. Öğrenciler istedikleri okula, koleje veya üniversiteye kabul edilebilirler. Yurtdışında yüksek öğrenim görmek isteyenler bu hafta başarılı olabilir. Ailenizden biri sizden para ödünç aldıysa, iade edilmesini istemekten çekinmeyin. 

Şubat ayı burç yorumları 2020 | Nuray Sayarı Şubat ayı aylık burç yorumları

2020 BURÇ YORUMLARI NURAY SAYARI 2020 BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrologlar, şimdiden 2020 burç yorumları yayınlamaya başladı. Ülkemizde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği burç yorumları daha da popüler hale geliyor. İşinin ehli, astrolog uzmanlar tarafından yapılan yorumlar, iş ve aşk hayatınıza ışık tutuyor. Oldukça ünlü isimlerin yorumladığı 2020 burç yorumları gelmeye başladı.

2020 yılı günlük ve aylık burç yorumları, burçlarını takip edenleri heyecanlandırıyor. Yeni yılda hayatta yeni bir adım ve yeni bir sayfa açıyoruz. Bu da yeni burç yorumlarıyla yorumlanıyor. Her burcun kendine ait 2020 yılı yeni özellikleri ortaya çıkıyor.

2020 Koç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Koç burcu insanları için büyük sürprizlere gebe. Özellikle de aile ve sosyal hayatlarında sorunlar yaşayan Koç burcu insanları, 2020 yılında yepyeni bir başlangıçla daha düzenli bir aile ve sosyal hayata kavuşacak. Maddi anlamda zor günler geride kalacak, 2020 yılıyla birlikte bu sıkıntılar zamanla geçecek. 2020 yılı içerisinde psikolojik anlamda gel-gitli günler yaşayabilirsiniz. Bir mutlu bir hüzünlü olacağınız günler, haftalar gelecek. Bu nedenle çevrenizdekilere karşı biraz daha yapıcı olmakta fayda var. 2020 yılı Koç Burcu insanları için biraz duygusal geçecek diyebiliriz. Bekar koç burcu erkek ve kadınları, ruh ikizlerini 2020 yılında bulabilirler…

2020 Boğa Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Boğa burcu insanları için büyük değişimler yaşatacak. Yenilikleri kabullenen boğa burcu insanları 2020 yılına daha çabuk adapte olabilecek. 2020 yılında çevrenize faydası olan, sosyal dayanışma ve yardımlaşma projelerinde daha çok yer alabilirsiniz. Duygu dünyanız ve gönül zenginliğiniz artacak. Bu yenilikler, iç huzuru yakalamanızı sağlayacak. Merkür’ün etkisini göstermesiyle Boğa burcu insanları, yeni yılda daha dinç ve enerjik günler geçirecek. Fırsatlar ve yol ayrımlarında kalbinizin sesini dinleyerek yaptığınız her seçim, 2020 yılını daha da anlamlı ve güzel hale getirecek. Her sene olduğu gibi bu sene de Mevsim geçişleri Boğa burcu insanlarının sağlığını olumsuz etkileyebilir bu nedenle boğa burcu insanları sağlık konusuna titizlikle yaklaşmalı…

2020 İkizler Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Duygusallığın ön planda olduğu bir yılı geride bırakan İkizler Burcu, 2020 yılında daha da duygusal bir yıl geçirecek. Manevi huzurun artacağı 2020 yılında, evliliğe adım atıp dünya evine girecekler, daha kolay şekilde ilerleyecekler. Venüs etkisini göstermesiyle, İkizler burcu insanları karar alırken ve uygularken kalplerini dinleyecek. İş hayatınızda ve kariyerinizi etkileyecek önemli anlarda beyninizin keskin zekasından faydalanıp, en verimli ve en doğru kararı vermeye çalışmalısınız. İkna kabiliyetiniz, birçok fırsat yakalamanızı ve işleri lehinize çevirmenizi sağlayacak. 2020’nin Ocak ayından başlayıp yıl sonuna dek bütün iyilik ve güzellikler sizinle olacak.

2020 Yengeç Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019 yılı Yengeç burcu için özel hayatlarında stresli ve zor bir yıl oldu. 2020 yılında yengeç burcu insanları, özel ve aile hayatlarında daha doğru kararlar verebilmeli. 2020, başlangıçta size kolay gelmeyebilir ve geçmiş yılda olduğu gibi aile ve özel hayatınızda zor ve stresli anlar yaşayabilirsiniz. Öte yandan mali anlamda, ekonomi ve iş hayatınız iyiye gidiyor. Parasal konularda sıkıntı yaşamayacaksınız. Bir de artık etrafınızdakileri düşünmekten kendinizi unutmayı bırakın, kendinize daha fazla değer verin.

2020 Aslan Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Aslan burcu insanlarına, özellikle iş ve kariyer anlamında büyük fırsatlar sunacak. Çalıştığınız ofiste yapılan belli başlı değişiklikler size yarayacak. Terfi, maaş artışı veya istediğiniz, yepyeni bir iş sizleri bekliyor. 2020 yılı, Aslan burcu için iş ve kariyer yılı olacak! Mevsim değişimlerinin olduğu dönemlerde, 2020 yılının belli bazı günleri, Aslan burcu insanları için sıkıntılı-stresli günler yaşanmasına sebep olabilir. Ancak bu sizi üzmesin. Karşınıza yeni bir arkadaş, dost veya evliyseniz yeni bir evlat çıkabilir.

2020 Başak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılında daha önce farkına varmadığınız pek çok şeyin farkına varabilirsiniz. Merkür etkisi Başak burcuna yarayacak. İş hayatınız ile özel hayatınız arasında bir denge kurarak, her ikisine de yeterince vakit ayırmaya çalışmalısınız. Ekonomik sorunlarından arınıp, huzurlu ve sıkıntısız günlere ulaşacaksınız. Ruh eşini arayanların kısmeti de yakın bir vakitte yolda…

2020 Terazi Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Terazi burçları için bir “sınav” yılı olabilir. Terazi burcu insanları, karşılaştıkları sorunlara karşı, mantıkla ve akılla karar vermeli, ani ve fevri tepkilerden kaçınmalıdır. Bir de terazi burcu insanları, mali açıdan inişli-çıkışlı günler yaşayabilir. Yaz aylarına doğru, kendi çevrenizde olup da sizinle anlaşamayan insanlar moralinizi bozsa da böyle anlarda içinize çekilip, kendinizle yalnız kalmak iyi gelecektir. Terazi burcu için 2020 yılı sabır ve test yılı olacak tekrar hatırlatıyoruz…

2020 Akrep Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Güçlü iradeleriyle dikkat çeken Akrep burcu insanları, 2020 yılında birçok yenilikle tepeden tırnağa değişebilirler. Aşk hayatlarında özgüvenli olup kendilerine güvenmeli, ticari işlerinde doğru ve mantıklı kararlar vermeye çalışmalılar. Evlenme planı yapan akrep burçları, önlerine çıkan sorunları önemsememeli ve aşılabileceğini düşünerek aşmaya çalışmalıdır. İletişim açısından çevrenize karşı objektif ve daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreçte yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz.

2020 Yay Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Hırslı bir yapıları olan Yay burcu insanları, iş hayatında yoğun tempoda çalışmaktan, ev-aile ve sosyal hayatlarını aksatmadan imtina etmeliler. Artık, kendilerine güvenmeli, hırs duygusundan uzaklaşmalılar. Bol bol tatil ve güneş iyi gelecektir. Uzun süredir kendinize zaman ayırmıyorsunuz, bu nedenle artık iyi bir dinlenme ve tatilin zamanı geldi.

2020 Oğlak Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2019’dan kalma bunalım ve stresi bir kenara bırakarak yeni yıla, 2020’ye odaklanmalısınız. Huzur dolu, sinir ve stresin olmadığı 2020 yılına merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda işler iyi giderken bir yandan da aşk hayatınıza yoğunlaşacaksınız. Bekar Oğlak burcu insanları, 2020 yılının ortalarına doğru evlenme teklifi edebilir veya alabilirler. Stresten arınmalı ve vereceğiniz kararları baskı altında olmadan, aklınız ve mantığınızla verebilmelisiniz.

2020 Kova Burcu Yorumu Nuray Sayarı

2020 yılı Kova burçları için çok şanslı bir yıl olacak. Yıldızların konumlarına göre Kova burcu insanları, bereketli bir yıl geçirecek. Yeni yılda çevrenizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bol bol arkadaş ve dost edinebileceğiniz 2020 yılında iş hayatınızda da ilerleme kaydedeceksiniz. Daha hırslı bir yapıya bürünecek, iş hayatınızda sınırları zorlayacaksınız. Sabır ve hırs, anahtar kelimeleriyle, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın bu engelleri yıkıp geçeceksiniz. Hayatınıza bir başkası hiç dahil olamadı mı? 2020 yılı, ruh ikizinizi bulmakta kilit yıl olabilir, yeni maceralara hazırlıklı olun…

2020 Balık Burcu Yorumu Nuray Sayarı

Balık burcu insanları, 2020 yılında çok dikkatli olmalı ve kararlarını hem kalp hem de mantıklarını dinleyerek vermelidir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilir ve bir ikisini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal kararları, baskı altındaki bir ortamda vermekten kaçınmalısınız. Neptün etkisi, Balık burcunun 2020 yılında iyimser bir ruh haline bürüneceğini aktarıyor. Ancak sağlık konusunda çok dikkatli olmalı, mevsim geçişlerinde kendinize iyi bakmalısınız.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum