1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

Sevilen oyuncu Şükrü Özyıldız BKM yapımı komedi dizisi Jet Sosyete'nin üçüncü sezon dokuzuncu bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak. Kısa süre önce askerden gelen Şükrü Özyıldız'ın sevenleri merakla bu bölümü beklemeye başladı.

Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

Jet Sosyete dizisine sürpriz bir isim dahil oldu. Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete', üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek dokuzuncu bölümüyle devam edecek. Dizinin bu bölümünde, kısa bir süre önce askerlik görevini tamamlayan ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız konuk oyuncu olarak yer alacak.

Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

AFET UZMANI OLACAK

Şükrü Özyıldız, Deniz Cengiz’in canlandırdığı İlayda'nın afet uzmanı yeni sevgilisi Levent’i canlandıracak. Levent, yaşanan depremin ardından site sakinlerine eğitim verecek. Diğer yandan Şennur (Hasibe Eren) depremden sonra krizi fırsata çevirmek için gayrimenkul almaya karar verecek. Gizem (Gülse Birsel) deprem çantası hazırlamaya başlayacak ancak hangi kombinleri seçeceği tartışma konusu olacak.

Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ KİMDİR?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de doğdu. Annesi Rum, babası ise Karadenizli'dir. Kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşi vardır. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, İstanbul'da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi'nde İşletme bölümünü okumaya başlamış daha sonra da Erasmusla Portekiz'e gitmiştir.

Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz'de kafes dövüşlerine katılmıştır. Daha sonra Kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız; hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söylemiştir. Yurtdışında oyunculukla ilgili bir workshopa katılan genç oyuncu bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir.

Şükrü Özyıldız Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu

Birçok tiyatro oyununda , reklamlarda ve dizilerde rol alan oyuncu ekranlarda ilk olarak 2011 Yılında “Derin Sular” adlı dizide görülmüştür.

2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde başrollerini Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmış daha sonra ise 2013 yılında da ilk sinema filmi Neva da başrol oynamıştır.

2014-2015 yılında Şeref Meselesi dizisinde Emir karakterini canlandırmıştı.

2015’te, Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Eren karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Show tv de yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide Efe-Mete karakterlerini canlandırdı. Dizi düşük reytinglerden dolayı 18.bölümde final yapmıştır.

HABERE YORUM KAT