1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Süleyman Pergel: Gönülleri kazanacak hizmetler üreteceğiz

Süleyman Pergel: Gönülleri kazanacak hizmetler üreteceğiz

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde AK Parti Pendik Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulunan Süleyman Pergel, yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Süleyman Pergel: Gönülleri kazanacak hizmetler üreteceğiz

Sohbet ortamında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Süleyman Pergel, “5 - 12 Kasım tarihleri arasında AK Parti Pendik Belediye Başkan aday adaylığına müracaatında bulunduğunu belirterek, aday gösterilmesi durumunda gönüllerini yapma ve kazanma yolunda hizmet üreteceklerini söyledi.

Konuşmasında AK Parti'nin her yerel seçimin o günün gereği olan doğru bir slogan geliştirerek seçimlere girdiğini ifade eden Süleyman Pergel, bu seçimlerin ana temasının “gönül belediyeciliği” olduğunu ifade etti.

Belediyeciliğin sadece hizmet yapmak olmadığını dile getiren Pergel, “her ne yaparsanız yapın, belediyecilikte yaptığınız işin muhatabı insandır ve insanın taşıdığı en önemli özellik ise gönül sahibi olmasıdır. Haliyle verilen hizmetlerinde insanların gönüllerini kazanacak bir hizmet olmalıdır. Allah'ın izniyle bunu başarabilecek bir kardeşiniz olarak şunu söyleyebilirim, bugün aday adayı olarak yola çıkan arkadaşlarımızın yanı sıra, aday adaylığı müracaatında bulunmamış, bu şehri çok güzel şekilde idare edeceğine inandığım onlarca kardeşimiz var. Bizim niyetimizi beyan etmemiz, taşın altına elimizi koyma düşüncesindendir. Neticede kararı verecek olan parti büyüklerimiz en doğru kararı vereceklerdir. Allah, içimizden kime ihsan eder bilinmez. Bize düşen bir partili olarak vazifelendirilecek kardeşimize destek olmak ve partimizin seçimde başarılı olması için var gücümüzle çalışmaktır." dedi.

whatsapp-image-2018-11-28-at-18.29.35.jpeg

HABERE YORUM KAT