1. HABERLER

  2. SULTANBEYLİ

  3. Sultanbeyli Başkan Yardımcıları

Sultanbeyli Başkan Yardımcıları

Sultanbeyli Başkan Yardımcıları

Abdullah Uçan Kimdir

abdullahucan-1

1978 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul‘da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği‘ni bitirdi. Aynı bölümde Deprem Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. 6 yıl Karadeniz Teknik Üniversitesinde öğretim elemanı olarak çalıştı, İnşaat Mühendisliği bölümünde çeşitli dersler verdi Bir çok dergi ve bilimsel kongrede çalışmaları yayınlandı. 2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesine naklen atama yolu ile geçiş yaptı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde Bölge Mühendisliği, Bölge Şefliği, İmar Müdür Yardımcılığı ve vekaleten İBB İmar Müdürlüğü görevlerinde bulundu. İstanbul ilinin imar işleri ile ilgili mevzuatını oluşturan 'İstanbul İmar Yönetmeliği' hazırlık çalışmalarında bulundu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi‘ni bitirerek ikinci lisans eğitimi tamamladı ve şu anda Deprem Mühendisliği 'Depreme Dayanıklı Yapı Tasarımı' konusunda doktora çalışmaları devam ediyor. Halen Teknik Başkan Yardımcılığı görevini yürüten H. Abdullah UÇAN İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Zafer Sögütçü Kimdir

sogutcu-k

1974 yılında Giresun’un Alucra ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimi Bayburt, Sakarya ve İstanbul illerinde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Protez Teknikerliği bölümünden 1993 yılında mezun oldu. 2001 yılında AK Parti Sultanbeyli Yavuz Selim Mahallesi Başkanlığı, 2004 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliği, 2006-20013 yılları arasında ise Yerel Yönetimler ve Mali İdari İşlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Söğütçü, Sultanbeyli Giresunlular Derneği Denetim Kurulu üyesidir. Diş Protez Teknikeri olan Zafer Söğütçü, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Nizamettin Arslan Kimdir

arslan

Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokul Erzincan, lise tahsilini İstanbul‘da tamamladı. Okan Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü bitiren Arslan, 1993 yılında memuriyete başladı. 1994 - 2002 yılları arası Sultanbeyli Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yaptı. 2002 - 2004 yılları arası geçici görevle gittiği Yenidoğan Belediyesi‘nde Özel Kalem Müdürü olarak görev yaptı. 2005 - 2009 yılları arası Sultanbeyli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü‘nde Gelir Şefi olarak görev yaptı. 2009-2014 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüttü, halen Sultanbeyli Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Arslan, evli ve üç çocuk babasıdır.

Dr. Ayhan Koç Kimdir

drkoc

1965 yılında Horasan'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Horasan'da bitirdi. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1998 yılında beri İstanbul’da görev yapmaktadır. Sultanbeyli Devlet Hastanesi’nde 8 yıl çalıştı. 2007 yılında özel bir hastanede çalışmaya başladı. 2009 yılındaki yerel seçimlerde AK Parti Belediye Meclis Üyeliği’ne seçildi. İstanbul’da bir çok sivil toplum kuruluşunda üye olarak ve yönetim kurullarında görev yaptı. Koç, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.