1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Nevşehir Valisi´ni Ziyaret Etti

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Nevşehir Valisi´ni Ziyaret Etti

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Nevşehir Valisi´ni Ziyaret Etti
         Geçtiğimiz ay Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri, il genel ve belediye meclis üyeleri ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, bu defa da Ceylan’ı ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşları yöneticileriyle, mahalle muhtarlarıyla, memleket il dernek başkanlarıyla ve basın mensuplarıyla birlikte ziyaret etti. 
 
        Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve beraberinde bulunan heyet, Nevşehir temaslarına ilk olarak Vali Ceylan’ı ziyaret ederek başladı. Sultanbeyli’de birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşlarını yeni makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ceylan, bir süre misafirleriyle sohbet etti. Ceylan daha sonra misafirlerine Nevşehir hakkında bilgiler verdi ve misafirlerinin Nevşehir’e dair sorularını cevapladı. 
 
       Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de kendilerine gösterilen yakın ilgi ve misafirperverlikten ötürü Vali Mehmet Ceylan’a teşekkürlerini sundu ve Vali ile bir süre Nevşehir ve Sultanbeyli hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Keskin daha sonra Vali Ceylan’a hediye takdim etti.
 

HABERE YORUM KAT