1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Belediyesi´nden Hizmet İçi Eğitimler

Sultanbeyli Belediyesi´nden Hizmet İçi Eğitimler

Sultanbeyli Belediyesi´nden Hizmet İçi Eğitimler

         Sultanbeyli Belediyesi hizmetin kalitesini artırmak adına personele yönelik hizmet içi eğitimler düzenliyor. Bugüne kadar çeşitli  konularda eğitimler veren belediye, şimdi ise personeline insanı bir bütün olarak ele alan “Enneagram” (Kendini Tanıma) eğitimi düzenliyor.

       Sultanbeyli Belediyesi, ilçe halkına daha hızlı, etkin ve kaliteli hizmet sunabilmek için bünyesinde bulunan personeline, sürekli  eğitimler düzenliyor. Konusunda uzman kişiler tarafında verilen eğitimler bu sefer Enneagram ( Kendini Tanıma) üzerine  gerçekleştiriliyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda hedef, personelin verimini artırarak, vatandaşların istek ve taleplerine doğru ve hızlı çözümler üretebilmek.

     Enneagram insanı bir bütün olarak ele alıyor. “Her insan doğuştan değerlidir” felsefesi üzerine hareket eden Enneagram eğitimleri,  personelin vatandaşa karşı yaklaşımında önemli rol oynuyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan ve 30 saat olarak devam edecek olan  Enneagram eğitimleri haftada iki kez Bayram Özbek tarafından Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

 


 

HABERE YORUM KAT