1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Sultanbeyli Belediyesi'nin 'Sanaldan Spora' adlı programı çok yakında başlıyor

Sultanbeyli Belediyesi'nin 'Sanaldan Spora' adlı programı çok yakında başlıyor

Sultanbeyli Belediyesi bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atıyor. İlçe sakinlerini spora ve hareketli yaşama yönlendirmek amacıyla 'Sanaldan Spora' projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Sultanbeyli Belediyesi'nin 'Sanaldan Spora' adlı programı çok yakında başlıyor

Günümüzün en önemli sorunları arasında hareketsiz yaşam ve sosyal ortamdan kopma geliyor. Hareketsiz yaşamı tercih eden bireyler bir süre sonra çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor. Bu sorunlara çözüm üretmek için çeşitli çalışmalar yapan Sultanbeyli Belediyesi, yaptığı farkındalık projelerine bir yenisini daha ekliyor. Özellikle gençleri sanal ortamdan alıp spora ve sağlıklı yaşama yönlendirecek olan “Sanaldan Spora” projesi önümüzdeki hafta hayata geçecek.

PROGRAM NASIL GERÇEKLEŞECEK?

Spor camiasının tanıdık yüzleri olan Emre Tilev ve Harun Şen’in birer hafta arayla sunacağı yarışma, Sultanbeyli Belediyesi’nin facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayında sorulan sorulara takipçiler yorum olarak cevap verecek ve doğru cevap veren ilk 10 kişiye bisiklet, futbol, basketbol, voleybol topu ve satranç hediye edilecek. Her hafta Pazartesi günü saat: 20.00’da başlaması planlanan yarışmanın ilki, 12 Kasım Pazartesi Günü yapılacak. Sorulan sorulara doğru cevap verenler hediyelerini bir hafta içinde Sultanbeyli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne kimlik ibraz ederek teslim alacak.

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

- Yarışma boyunca her katılımcı en fazla 1 kez ödül alabilir.

- Doğru cevabın verildiği profil fake (Sahte) hesap olmamalıdır.

- Her soruya doğru cevabı veren ilk 10 kişi hediye kazanacaktır.

Ödüllü Canlı Yayın

Tarih: 12 Kasım Pazartesi

Saat: 20.00

Sunucu: Emre Tilev

HABERE YORUM KAT