1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Çeçenistan Parkı Tamamlanıyor

Sultanbeyli Çeçenistan Parkı Tamamlanıyor

Sultanbeyli Çeçenistan Parkı Tamamlanıyor
        Hasanpaşa Mahallesi’nde bulunan Çeçenistan Parkı'nda çalışmalar kısa bir süre önce başlamıştı. Park kısa zamanda yapılan  çalışmalarla bitirilme aşamasına getirildi.
 
       Sultanbeyli Belediyesi ilçe sakinlerine yeni yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Hasanpaşa Mahallesi’nde bulunan  Çeçenistan Parkı yepyeni görüntüsüyle çok yakında ilçe halkının hizmetine sunulacak. Çeçenistan Parkı, yeni görünümüyle hem mahalle sakinlerinin hem de ilçe sakinlerinin en uğrak yerlerinden biri haline gelecek. Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiği parkta birçok aktivitenin yapılacağı alanlar bulunuyor. Çeçenistan Parkı, farklı mimarisi ve içinde  bulunan tesisleriyle Hasanpaşa Mahallesi’ne değer katacak.
 
      Çeçenistan Parkı’nda ilçe halkı için her şey düşünüldü. Geçtiğimiz aylarda revizeye alınan parkın içerisinde Kültür evi,  kütüphane, taziye evi, zabıta bürosu gibi birimler de yer alıyor. Çeçenistan Parkı gençlerin sosyal ve kültürel  gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde inşa edilirken, ilçe sakinlerinin de nefes alabilecekleri bir mekan haline  getiriliyor.
 

HABERE YORUM KAT