1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hizmette

Sultanbeyli Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hizmette

Sultanbeyli Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hizmette

            Son dönemde sağlık alanında atılan önemli adımlara bir yenisi daha eklendi. Daha önce Sultanbeyli Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren  Derviş Ali Hesna Ceylan polikliniği, ağız diş hastanesi olarak hizmete sunuldu. Ahmet Yesevi Mahallesi’nde bulunan hastane, yenilendi ve  hizmete sokuldu.

 

 

                                                              “Tüm İşlemleri Yapabiliyoruz”

             Hastanede yirmi ünitenin bulunduğunu söyleyen başhekim İbrahim Halil Peker, ağız ve diş sağlığıyla ilgili her şeyin hastanede şuanda  yapılabildiğini ifade etti. Önümüzdeki günlerde hekim sayılarının da artacağını kaydeden Peker, “Hastanemizde protez, dolgu gibi tedavilerin  yanı sıra genel anlamda tüm işlemleri yapıyoruz” dedi. Yeni yılla birlikte protez merkezinin de hizmet vermeye başlayacağını kaydeden Peker,

 hastanenin son teknolojik aletlerle donatıldığını ve her türlü ağız diş hastalığına müdahale edebildiklerini söyledi. Hastaların güvenle  tedavi olabilecekleri bir ortam oluşturduklarını vurgulayan Peker, “Bazı eksiklerimiz bulunuyor ama bunu da zamanla halledeceğimize inanıyorum. Hastalarımız şuanda bakanlık randevu sitemiyle hastanemizden randevu alabilirler. Randevusuz gelen hastalarımızı da geri  çevirmeyeceğiz. Uygun zamana onlara randevu vereceğiz” dedi. Peker ayrıca hastaneye desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve  Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Tuncay Palteki’ye teşekkür etti.

 

HABERE YORUM KAT