1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Yusuf Güney´le Coştu

Sultanbeyli Yusuf Güney´le Coştu

Sultanbeyli Yusuf Güney´le Coştu

          Yusuf Güney, Sultanbeyli Kapalı Spor Salonu’nda unutulmaz bir konser verdi. Genç sanatçı en güzel eserlerini Sultanbeyli’de seslendirdi.

        Birbirinden güzel etkinliklere imza atan Sultanbeyli Belediyesi, bu sefer Türk Pop müziğinin sevilen ismi Yusuf Güney’i hayranlarıyla   buluşturdu. Sultanbeyli Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen konsere özellikle gençlerin büyük ilgisi vardı.

      Konser öncesi bir konuşma yapan Başkan Keskin, “ Şimdiye kadar yapmış olduğumuz etkinliklerde her kesime hitap eden çalışmalara imza attık.  İstiyoruz ki etkinliklerimizden tüm vatandaşlarımız yararlansın” dedi. Gençlerin gelişimi için son dönemde büyük adımlar attıklarını kaydeden Keskin, “Gençlerimizin gelişimine önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçemiz yeni gençlik merkezleri ve yeni okullar kazandı” ifadelerini kullandı. Keskin, ilçede devam eden çalışmalarla ilgili de kısa bilgiler verdi.

 

 

        Başkan Keskin’in konuşmasının ardından sahne alan Yusuf Güney, birbirinden güzel eserler seslendirdi. Çoğu zaman spor salonunda bulunan  hayranlarının da eşlik ettiği konserde sanatçı sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

HABERE YORUM KAT