1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü Toplantısı

Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü Toplantısı

Sultanbeyli Zabıta Müdürlüğü Toplantısı

        Sultanbeyli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yaptığı toplantıyla bir yıllık çalışmalarını değerlendirdi ve müdürlük, 2014 yılı içinde yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

        Sultanbeyli halkının huzurlu bir ortamda yaşamlarını devam ettirmeleri için üstün gayret gösteren zabıta ekipleri yaptığı toplantıyla 2013 yılı çalışmalarını değerlendirdi. Belediye Büyük Salon’da gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcısı Necdet Dursun, Zabıta Müdürü Salih Nur ve çok sayıda personel katıldı.

        2013 yılında yapılan çalışmaların tüm boyutlarıyla değerlendirildiği toplantıda 2014 yılı içinde yapılacaklar tartışıldı. Özellikle yaklaşan seçim dönemi öncesinde ekiplere kaçak yapı konusunda hatırlatmalarda bulunan Başkan Yardımcısı Necdet Dursun, “Zabıta belediyemizin dışa bakan yüzüdür. Her konuda titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Özellikle sizlerden kaçak yapıyla mücadele konusunda büyük özveri bekliyoruz. Sultanbeyli’nin daha yaşanabilir bir ilçe olabilmesi için

 denetimlerimizi sıklaştıracağız” dedi. Dursun, 2013 yılında Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

                                                               Rutin Denetimler Devam Ediyor

       Zabıta Müdürü Salih Nur toplantıda ekiplerin yaptığı periyodik çalışmalardan bahsetti. Zabıta ekiplerinin rutin denetimlerinin devam  ettiğini kaydeden Nur, Sultanbeyli genelinde yürütülen denetimler hakkında bilgiler verdi. Nur, “İlçe genelinde halkımızın güvenliği  ve huzuru için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Malum yerel seçimlere az bir zaman kaldı. Bu dönemde ilçemizde kaçak yapı  noktasında farklı girişimler olacaktır. Biz bu girişimleri engellemek için var gücümüzle çalışacağız. Hepimize bu süreçte büyük  görevler düşüyor” şeklinde konuştu.

       Daha sonra Başkan Yardımcısı Necdet Dursun ve Zabıta Müdürü Salih Nur, personelin sorularını cevapladı.

 

HABERE YORUM KAT