1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli´de Bosna Hersek Tarihi Görücüye Çıktı

Sultanbeyli´de Bosna Hersek Tarihi Görücüye Çıktı

Sultanbeyli´de Bosna Hersek Tarihi Görücüye Çıktı
             Bosna Hersek’in tarihi dokusu, insanlarının yaşantısı ve Türkiye ile dostluk bağları… Fotoğraf sanatçısı Gökmen Kanberoğlu,  Bosna Hersek ve Bosna’nın Jajce şehrini fotoğrafladı. Sultanbeyli Belediyesi de bu eşsiz 55 fotoğrafı sergiledi.
 
            Fotoğraf sanatçısı Gökmen Kanberoğlu, düzenlediği fotoğraf sergilerine bir yenisini daha ekledi. Birbirinden farklı konularda tam altı sergi düzenleyen Kanberoğlu’nun Kardeşlik Köprüsü adını taşıyan fotoğraf sergisi, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde yapılan açılış töreniyle görücüye çıktı. Açılış programına katılan Başkan Yardımcısı Necdet dursun,  Kanberoğlu’nu anlamlı sergisi için tebrik etti. Dursun, Kanberoğlu’nun fotoğraf konusunda çok usta olduğunu kaydetti.
 
          Sergide bulunan fotoğraflar Sultanbeyli Belediyesiyle kardeş olan Jajce şehrine ve Bosna’ya ait. Birbirinden farklı  karelerin bulunduğu sergide 55 fotoğraf bulunuyor. Bosna’daki doğayı ve yaşamı yansıtan Kanberoğlu, sergi açılışında  davetlilere fotoğraflarla ilgili bilgiler verdi. 
 
          Kardeşlik Köprüsü sergisi, Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Galeri İstanbulensis Sergi Salonu’nda 15 Kasım’a kadar ziyarete açık olacak.
 

HABERE YORUM KAT