1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultanbeyli´de Hatipoğlu Rüzgarı

Sultanbeyli´de Hatipoğlu Rüzgarı

Sultanbeyli´de Hatipoğlu Rüzgarı

          Nihat Hatipoğlu Sultanbeyli Kültür Merkez’inde doyumsuz bir sohbet gerçekleştirdi. Hatipoğlu’nun sohbetine çok sayıda ilçe sakini  katıldı.

        Sultanbeyli Belediyesi birbirinden değerli isimleri ilçe halkıyla buluşturmaya devam ediyor. Belediye, kültür etkinlikleri kapsamında  Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu’nu sevenleriyle buluşturdu. Sultanbeyli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Belediye Başkanı  Hüseyin Keskin’in yanı sıra çok sayıda ilçe sakini katıldı. Hatipoğlu’nun sohbetine ilgi her zamanki gibi üst seviyedeydi.

       Sohbetinde Hz. Peygamberin hayatından önemli detaylar aktaran Hatipoğlu, peygamberin yaşadığı dönemin şartları hakkında bilgiler  verdi. Hatipoğlu, “Peygamberimizin çok yönünü biliyoruz ama konuşmadığımız çok tarafı var. Peygamberin hayatında olmayan şey yoktu.  O hiç yok demezmiş. Hiçbir şeye hayır demezmiş. Çok merhametliymiş. Huyu ve ahlakı çok farklıymış” dedi.

      Peygamberin hayatıyla ilgili farklı detaylar veren Hatipoğlu, sohbetiyle yine gönüllere seslendi. Programda Hatipoğlu’na Emre Ermiş  de ezgileriyle eşlik etti.

      Sohbetin ardından Belediye Başkanı Hüseyin Keskin Hatipoğlu’na çiçek takdim etti.

 

HABERE YORUM KAT