1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. SultanBeyli´nin Yeni Projesi Gölet

SultanBeyli´nin Yeni Projesi Gölet

SultanBeyli´nin Yeni Projesi Gölet
          Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, bitmesine az bir zaman kalan Gölet Projesi'nin ilçeleri için vizyon bir proje olduğunu belirterek, "İlçemiz yakın zamanda yeni bir yaşam alanına kavuşacak." dedi.
 
          Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi ve ekiplerden son durum hakkında bilgi aldı.  Sultanbeyli Belediyesi 15 mahallede kaldırım, asfalt ve tretuar çalışmaları yapıyor. Sık sık sahaya inerek çalışmaları yerinde inceleyen  ve bilgi alan Başkan Keskin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Sultanbeyli'nin eksiklerinin yavaş yavaş giderildiğini ifade etti.  Yaz aylarını çok iyi değerlendirdiklerini kaydeden Keskin, "Sultanbeyli genelinde tüm mahallelerimizde şu anda çalışma var. Asfalt, kaldırım ve tretuvar çalışmalarımız çok hızlı ilerliyor. Yaptığımız hizmetlerle ilçemizin çehresini değiştiriyoruz." şeklinde konuştu.
 
         Yeni yapılacak prestij cadde uygulamalarıyla ilgili de bilgi veren Keskin, "Daha önce 16 sokağımızda prestij cadde uygulaması yapıldı. Şimdi ise Hayat ve Miraç, Şanlıurfa Caddesi ve Fatih Bulvarı'nda bu uygulamaların hazırlıkları yapılıyor. Prestij cadde uygulaması ilçenin görüntüsünü güzelleştiren bir uygulama." dedi ve ilçe halkından çalışmalar süresince oluşacak olumsuzluklar için anlayış beklediklerini ifade etti.
 

HABERE YORUM KAT