1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sultantanbeyli TEM Otoyolunda Trafik Kazası

Sultantanbeyli TEM Otoyolunda Trafik Kazası

Sultantanbeyli TEM Otoyolunda Trafik Kazası
              Sultanbeyli TEM Otoyolunda Üst geçidi kullanmadan karşıya geçmeye çalışan Emre Andıç'a hızla seyreden otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle metrelerce savrulan Andıç, olay yerine gelen özel bir ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 
             Olay Sultanbeyli TEM Otoyolu Ankara istikameti Sultanbeyli gişelerine 500 metre mesafede meydana geldi. Emre Andıç isimli genç birkaç metre yakınındaki üst geçidi kullanmayarak TEM Otoyolundan karşıya geçmek için harekete geçti.Daha sonra otobanın İstanbul yön tarafına olan bölümü geçerek orta reflüj ulaştı.Ardından Ankara yönüne sürekli akmata olan trafiğe aldırmadan karşıya geçmek için hamle yaptı.Bu sırada 34 HD 1490 plakalı otomobili ile Ankara yönüne gitmekte olan sürücü Metin Akkurt, yolun ortasından geçmekte olan Emre Andıç'a çarptı. Çarmanın sonucu genç metrelece savrulan Emre Andıç ağır yaraladı.Sürücü Metin Akkurt otomobili ile ancak 200 metre sonra durabildi.
 
 
         Yaralı gence önce yoldan geçen diğer sürücüler ardından da olay yerinden geçen İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı  hasta nakil ambulansının personeli müdahale etti. Andıç daha sonra hastaneye kaldırıldı.
 
         Kazayı gören bir vatandaş, Andıç'ın otobandan üstgeçidi kullanmadan karşıya geçmeye çalıştığını, bu sırada hızla gelen otomobilin gece çarptığını söyledi.
 
        Kazanın şokunu üzerinden atamadığı gözlenen sürücü Akkurt da otobanda ilerlediği sırada aniden önüne çıkan gence çarpmamak  için manevra yaptığını ancak başarılı olamadığını belirtti.
 

HABERE YORUM KAT