Futbolda Süper Lige 10. hafta, TFF 1. Lig'e ise 11. hafta maçlarıyla devam edilecek. Misli.com 2. Lig'de 12, Misli.com 3. Lig'de ise 11. hafta müsabakaları oynanacak.
TürkiyeFutbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:
Süper Lig/strong>
Bugün:
19.30 MKE AnkaragücüTrabzonspor (Eryaman)
Yarın:
13.30 Gaziantep FK-Yeni Malatyaspor (Kalyon)
16.00 Medipol BaşakşehirYukatel Denizlispor(BaşakşehirFatih Terim)
19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray(Çaykur Didi)
29 Kasım Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye ErzurumsporFraport TAV Antalyaspor(Kazım Karabekir)
16.00 Aytemiz Alanyasporİttifak Holding Konyaspor(Bahçeşehir Okulları)
16.00 KasımpaşaGençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan
19.00 FenerbahçeBeşiktaş (Ülker)
30 Kasım Pazartesi:
19.30 Demir Grup SivassporGöztepe (Yeni 4 Eylül)
19.30 Hes Kablo KayserisporFatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
TFF 1. Lig
Yarın:
13.30 Bereket Sigorta ÜmraniyesporMenemenspor (Ümraniye BelediyesiŞehir)
16.00 İstanbulsporGiresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
16.00 Akhisarspor-Ankaraspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 AltayBursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
29 Kasım Pazar:
13.30 Ankara KeçiörengücüAdana Demirspor (Aktepe)
13.30 Royal Hastanesi BandırmasporAydeniz Et Balıkesirspor(Bandırma 17 Eylül)
16.00 EskişehirsporAltınordu (Yeni Eskişehir)
19.00 Yılport SamsunsporTuzlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
30 Kasım Pazartesi:
18.00 AdanasporBeypiliç Boluspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim
Misli com 2. Lig
Beyaz Grup
29 Kasım Pazar:
13.00 Manisa FK-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.00 Çorum FK-Anagold 24Erzincanspor (Çorum Şehir)
13.00 KocaelisporKahramanmaraşspor (Kocaeli)
13.00 Afjet Afyonspor-Amed SportifFaaliyetler (Zafer)
13.00 Niğde Anadolu FK-Ankara Demirspor(Niğde 5 Şubat)
13.00 Zonguldak KömürsporHacettepe (Devrek İlçe)
13.00 GümüşhanesporUşakspor (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 SarıyerŞanlıurfaspor (Yusuf Ziya Öniş)
Not: İnegölsporSancaktepe FK maçı, yeni tip koronavirüsvakaları nedeniyle ertelendi.
Kırmızı Grup
29 Kasım Pazar:
13.00 Tetiş Yapı ElazığsporPazarspor (Elazığ Doğukent)
13.00 Bayburt Özel İdare-Vanspor FK (Bayburt Genç Osman)
13.00 Serik Belediyespor-Kırklarelispor(Serik İsmail Oğan)
13.00 Kardemir KarabüksporTarsus İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.00 TurgutlusporEyüpspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.00 Etimesgut BelediyesporKaratay Termal 1922 Konyaspor(Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.00 Kırşehir Belediye-Bodrumspor(Kırşehir Ahi)
13.00 Mamak FK-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe)
13.00 PendiksporSakaryaspor (Pendik
13.00 Sivas BelediyesporGMG Kastamonuspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
Misli.com 3. Lig
1. Grup
Yarın:
12.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi)
12.00 OfsporPayasspor (Of İlçe)
13.00 Nevşehir Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nevşehir Gazi)
13.00 Kızılcabölükspor1877 Alemdağspor (Kızılcabölük Semt)
13.00 Çankaya FK-Manisaspor(Ankara OSTİM)
13.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe)
13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Belediye Derincespor (Edirne 25 Kasım)
13.00 Antalya Kemerspor-Diyarbekirspor(Kemer İlçe)
2. Grup
Bugün:
13.00 Mardin Fosfatspor-Fethiyespor(Mardin 21 Kasım)
13.00 TokatsporTekirdağspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
Yarın:
13.00 Kahta 02-Ceyhanspor (Kahta İlçe)
13.00 İskenderun FK-Yomraspor(Payas İlçe)
13.00 Belediye Kütahyaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Dumlupınar)
13.00 Halide Edip Adıvarspor-Karaman Belediyespor (MaltepeHasan Polat)
13.00 Ağrı 1970-Yozgatspor 1959 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)
13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Darıca Gençlerbirliği(SultanbeyliGölet Futbol Sahası)
3. Grup
Yarın:
13.00 GölcüksporEsenler Erokspor(Gölcük Şehir)
13.00 Elazığ Karakoçan FK-Isparta 32 (Elazığ Doğukent)
13.00 Yalovaspor-Erbaaspor(Yalova Atatürk)
13.00 CizresporOsmaniye FK (Cizre Hamit Özalp)
13.00 ÇatalcasporAltındağspor (Tepecik Şenol Güneş
13.00 Arhavispor-Şile Yıldızspor (Arhavi İlçe)
13.00 Çarşambaspor-İçel İdmanyurdu (Çarşamba İlçe)
13.00 Somaspor-Batman Petrolspor (Soma Atatürk)
4. Grup
29 Kasım Pazar:
13.00 52 Orduspor-Düzcespor(19 Eylül)
13.00 SultanbeyliBelediyespor-Alanya Kestelspor (SultanbeyliGölet Futbol)
13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Kelkit İlçe)
13.00 68 Aksaray Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor(Dağılgan)
13.00 Bergama BelediyesporBayrampaşa (Bergama 14 Eylül)
13.00 Modafen-Siirt İl Özel İdare (Alemdağ)
13.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Silivrispor(Başpınar)
13.00 MuğlasporAdıyaman 1954 (Muğla Atatürk)