1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Aralık 2018 perşembe

Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Aralık 2018 perşembe

Milli Piyango İdaresi'nin MPİ düzenlediği 6 Aralık 2018 Süper Loto çekilişinin sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Süper Loto'nun bu haftaki talihlisi kim olacak? Süper Loto'nun şanslı rakamları neler? İşte 6 Aralık Süper Loto tüm detayları...

Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Aralık 2018 perşembe

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan resmi Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapmaya başladı. Peki 6 Aralık 2018 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şansılı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar..

29 Kasım Süper Loto sonuçlarına göre Süper Loto'da 6 bilen kimse olmayınca loto ikinci devrini gerçekleştirmişti. Şimdi zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunu severleri gözü 6 Aralık çekilişine dikti. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 6 ARALIK

Geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmadığı için ikinci devrini gerçekleştiren ve Her hafta Perşembe günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da 6 Aralık 2018 sonuçları bugün 21:30'da belli oldu. 6 Aralık Süper Loto'nun bu haftaki şanslı rakamları şu şekilde...

06, 17, 28, 34, 47, 53

Süper Loto çekiliş sonuçları 6 Aralık 2018 perşembe

Canlı yayını izlemek için tıklayın

SÜPER LOTO HANGİ GÜN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 581. hafta çekilişi 6 Aralık günü Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında saat 21:15'te canlı olarak çekilecek. Çekiliş MPİ'nin sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Not: Canlı yayın 21:10'da başlayacaktır. Canlı yayını kaçıranlar için  kesin sonuçlar 21:30'da  belli olduktan sonra haber sitemiz güncellenecektir. veya kullancılar MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirler.

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO SONUÇLARI

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 29 Kasım tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde…

02, 13, 22, 38, 48, 53
 

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? 6 Aralık 2018 perşembe

İkramiye çıkan biletler nereden alacaktır?

İkramiyeler kategorize edilip, çıkan rakamlara göre ikramiyeler belirli yerlerden alınır. Oynayan kişinin biletinde;

3 rakamı tuttuysa, bayilerden ikramiyeyi alabilir,
Büyük ikramiye bayiler tarafından ödenmez.
5 rakamı tuttuysa, Milli Piyango şubelerinden alabilir,
6 rakamı tuttuysa, Ankara’da olan Milli Piyango Genel Müdürlüğünden.

İkramiye çıkan bilette yırtılma durumu olduğunda ne olur?

Bu durum karşısında biletin sahibi Milli Piyango şubesine giderek yırtık biletini ibraz etmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından bilet kontrol edilecektir. Olumlu sonuç dönüldüğünde ikramiye o kişiye verilebilir.

Geçerlilik süresi ne kadar?

İkramiyeyi kazanan kişi bir yıl içerisinde ikramiyeyi alabilir. Bir yıl sonunda ikramiye kazanan kişi biletini verse de ikramiyeyi alamaz.

HABERE YORUM KAT