1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

Milli Piyango idaresi tarafından her Perşembe günü oynanan Süper Loto çekiliş sonuçlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. 20 Eylül 2018 Perşembe gününe ait Süper Loto sonuçlarını sitemizde bulabilirsiniz. 20 Eylül 2018 Süper Loto sonuçları saat 21:30'da bell

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

Milyonların hayallerini süsleyen Süper Loto  çekiliş sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. 20 Eylül 2018 Süper loto çekiliş sonuçlarını sayfamızdaki linklerden tıklayarak öğrenebilirsiniz. Milli Piyango idaresi tarafından 20 Eylül 2018 tarihinde 570. Hafta Süper Loto çekilişi bir çok kişinin hayallerini süslüyor.Süper Loto ikramiyeleri, kazanılan ikramiye tutarlarına bağlı olarak farklı yerlerden tahsil edilebilir. İkramiye kazanan talihlilerden;
3 ve 4 bilenler loto bayilerinden,
5 bilenler loto bayileri veya Milli Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilenler talihli kişiler de Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiyelerini alabilir.

20 EYLÜL 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

20 EYLÜL 2018 SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmadığı için üçüncü devrini gerçekleştiren ve Her hafta Perşembe günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da 20 Eylül 2018 sonuçları bugün 21:30 belli olacak. Çekiliş sonuçları açıklanır açıklanmaz şanslı rakamlar haberimize eklenecektir.

Canlı yayını izlemek için tıklayın

SÜPER LOTO HANGİ GÜN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 570. hafta çekilişi 20 Eylül 2018 günü Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında saat 21:15'te canlı olarak çekilecek. Çekiliş MPİ'nin sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Not: Canlı yayın 21:10'da başlayacaktır. Canlı yayını kaçıranlar için  kesin sonuçlar 21:30'da  belli olduktan sonra haber sitemiz güncellenecektir. veya kullancılar MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirler.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO SONUÇLARI

Her perşembe olduğu gibi bu hafta da zengin olma hayali kuran vatandaşlar Süper Loto sonuçlarını merak ediyor. 6 Eylül tarihinde MPİ tarafından düzenlenen çekiliş ile Süper Loto sonucu şu şekilde…

08, 18, 20, 43, 45, 51

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları Sorgulama Ekranı 20 Eylül 2018

İkramiye çıkan biletler nereden alacaktır?

İkramiyeler kategorize edilip, çıkan rakamlara göre ikramiyeler belirli yerlerden alınır. Oynayan kişinin biletinde;

3 rakamı tuttuysa, bayilerden ikramiyeyi alabilir,
Büyük ikramiye bayiler tarafından ödenmez.
5 rakamı tuttuysa, Milli Piyango şubelerinden alabilir,
6 rakamı tuttuysa, Ankara’da olan Milli Piyango Genel Müdürlüğünden.

İkramiye çıkan bilette yırtılma durumu olduğunda ne olur?

Bu durum karşısında biletin sahibi Milli Piyango şubesine giderek yırtık biletini ibraz etmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından bilet kontrol edilecektir. Olumlu sonuç dönüldüğünde ikramiye o kişiye verilebilir.

Geçerlilik süresi ne kadar?

İkramiyeyi kazanan kişi bir yıl içerisinde ikramiyeyi alabilir. Bir yıl sonunda ikramiye kazanan kişi biletini verse de ikramiyeyi alamaz.

HABERE YORUM KAT