1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto'da yeni dönemle birlikte 6, 5, 4 ve 3 bilenler ile birlikte 2 numarayı da doğru tahmin edenlere ödeme yapılıyor. Peki Süper Loto 1 Eylül 2020 Salı çekiliş sonucunda şanslı numaralar belli oldu mu? Süper Loto 1 Eylül 2020 Salı çekiliş sonucunu sitemizden öğrenebilirsiniz. 1 Eylül 2020 Salı Süper Loto çekilişine ilişkin detaylar haberimizde...

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki 1 Eylül Salı Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şanslı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar.

Süper Loto ile zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunusever gözünü 1 Eylül çekilişine dikti. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 1 EYLÜL

Süper Loto 1 Eylül çekilişinde şanslı numaralar: 21 47 22 32 50 28

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI 30 AĞUSTOS

Süper Loto çekilişini bu akşam 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 8, 5, 23, 19, 43 ve 20 oldu

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı yayını izlemek için tıklayın

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30'da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto'da çekilişler, Milli Piyango Online'dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto'nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto'da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 1 Eylül 2020 Salı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT