1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

22 Eylül Süper Loto çekilişi için heyecan dorukta. Süper Loto'nun son çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 21 milyon TL devretmişti. Süper Loto 22 Eylül 2020 çekiliş sonucunu sitemizden öğrenebilirsiniz. Peki Süper Loto 22 Eylül 2020 Salı çekiliş sonucunda şanslı numaralar ne oldu? Detaylar haberimizde.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki 22 Eylül Salı Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şanslı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar.

Süper Loto ile zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunusever gözünü 22 Eylül çekilişine dikti. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 22 EYLÜL

22 EylülSüper Loto çekilişinde şanslı numaralar: 03 08 33 37 38 44

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı yayını izlemek için tıklayın

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI 20 EYLÜL

Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar: 03 04 07 10 44 47

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30'da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto'da çekilişler, Milli Piyango Online'dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto'nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto'da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Eylül 2020 Salı

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT