1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

Süper Loto'da heyecan dorukta. Peki Sisal Şans ile yeni dönemde katlanarak kazandıran Süper Loto 30 Ağustos 2020 Pazar çekiliş sonucunda şanslı numaralar belli oldu mu? Süper Loto 30 Ağustos 2020 Pazar çekiliş sonucunu sitemizden öğrenebilirsiniz. 30 Ağustos Süper Loto çekilişine ilişkin detaylar haberimizde...

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

Süper Loto sonuçları için internet üzerinde araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki 30  Ağustos Pazar Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şanslı numaralara isabet etti? İşte tüm detaylar.

Süper Loto ile zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunuseverleri gözünü 30 Ağustos çekilişine dikti. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 30 AĞUSTOS

Süper Loto çekilişini bu akşam 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 8, 5, 23, 19, 43 ve 20 oldu

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 27 AĞUSTOS

Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'da yapıldı. Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 52, 10, 6, 31, 59 ve 43 oldu.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı yayını izlemek için tıklayın

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30'da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto'da çekilişler, Milli Piyango Online'dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto'nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto'da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 30 Ağustos 2020 Pazar

Berkem Temizel
Gece Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT