1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Süper Loto Sonuçları | 2 Kasım 2017 Milli Piyango İdaresi MPİ

Süper Loto Sonuçları | 2 Kasım 2017 Milli Piyango İdaresi MPİ

Milli Piyango İdaresi'nin MPİ düzenlediğn Süper Loto çekilişi geçtiğimiz hafta devir gerçekleştirmemişti. Şans oyunları tutkunları gözlerini 2 Kasım 2017 Perşembe günü yapılacak Süper loto sonuçlarına çevirdi.

Süper Loto Sonuçları | 2 Kasım 2017 Milli Piyango İdaresi MPİ

Her hafta Perşembe günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto'da 2 Kasım 2017 sonuçları belli olacak. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz web sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

2 Kasım Perşembe günü Milli Piyango'nun sitesinden canlı yayınlanacak çekiliş sonrasında Süper Loto sonuçları belirlenecek.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO HANGİ GÜN SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 524. hafta çekilişi 2 Kasım Perşembe günü Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında saat 21:15'te canlı olarak çekilecek. Çekiliş bolgegundem.com'dan canlı olarak yayınlanacak.

Süper Loto sonuçları | Milli Piyango İdaresi MPİ

SÜPER LOTO SONUÇLARI CANLI İZLEME HAKKINDA

Süper Loto sonuçları çekilişi canlı yayınını MPİ'nin internet sitesinden veya haber sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak canlı yayın saat 21:00'de başlayacaktır. Süper Loto çekilişini Canlı İzlemek için Tıklayın

Not: canlı yayını kaçıranlar için  kesin sonuçlar 21:30'da  belli olduktan sonra haber sitemiz güncellenecektir. veya kullancılar MPİ Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirler.

26 EKİM 2017 SÜPER LOTO SONUÇLARI

08, 13, 16, 27, 31, 46

6 bilen kişi sayısı :2
5 bilen kişi sayısı : 122
4 bilen kişi sayısı :6.073
3 bilen kişi sayısı :115.102

Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 6.360.842,50 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 6.889,80 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 148,45 TL
Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 13,55 TL

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir.

İkramiye çıkan biletler nereden alacaktır?

İkramiyeler kategorize edilip, çıkan rakamlara göre ikramiyeler belirli yerlerden alınır. Oynayan kişinin biletinde;

3 rakamı tuttuysa, bayilerden ikramiyeyi alabilir,
Büyük ikramiye bayiler tarafından ödenmez.
5 rakamı tuttuysa, Milli Piyango şubelerinden alabilir,
6 rakamı tuttuysa, Ankara’da olan Milli Piyango Genel Müdürlüğünden.

İkramiye çıkan bilette yırtılma durumu olduğunda ne olur?

Bu durum karşısında biletin sahibi Milli Piyango şubesine giderek yırtık biletini ibraz etmesi gerekiyor. Yetkililer tarafından bilet kontrol edilecektir. Olumlu sonuç dönüldüğünde ikramiye o kişiye verilebilir.

Geçerlilik süresi ne kadar?

İkramiyeyi kazanan kişi bir yıl içerisinde ikramiyeyi alabilir. Bir yılsonunda ikramiye kazanan kişi biletini verse de ikramiyeyi alamaz.

HABERE YORUM KAT