1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı konuları haftanın üç günü oynanan Süper Loto'yu oynayan ve sonuçlarını öğrenmek isteyenlerce araştırılıyor. İşte sonuçlar...

Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı

Haftanın üç günü büyük bir heyecanla beklenen ve 25 milyonu dayanan büyük ikramiyesi ile birbirinden farklı hayaller kurduran Süper Loto'da heyecan yine dorukta. Devrederek katlanan söz konusu ikramiye 24 milyon 712 bin 452 TL olan ikramiyeyi kazanmak isteyen ve  bu kapsamda kuponlarındaki kolonları dolduran ve sonuçları öğrenmek isteyenler Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı  konularını merak ediyorlar. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı

SÜPER LOTO SONUÇLARI 6 HAZİRAN 2021 PAZAR

6 Haziran 2021 Pazar gününe ilişkin Süper Loto  sonuçları açıklandı.

Süper Loto sonuçları 6 Haziran 2021 Pazar | Süper Loto sonuç sorgulama ekranı

6 Haziran 2021 Pazar gününe ilişkin Süper Loto sonuçları:5-24-43-50-54-58

SÜPER LOTO SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI 2021 

6 Haziran 2021 Pazar gününe ilişkin Süper Loto sonucunuzu öğrenmek için linke tıklayınız.

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Çılgın sayısal loto sonuçları 27 Mart 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı 

SÜPER LOTO NEDİR? NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

SÜPER LOTO'DA NE KADAR İKRAMİYE KAZANILABİLİR?

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT